Vyberte možnost Stránka

Dramatické fotky moře

Dramatické fotky moře
Rate this post
!AdSense – before contentPři užívání si moře, člověk lehce zapomene, jak strhující a masivní moře je. Britský fotograf Michael Marten vytvořil malou sérii fotografií nazvanou “ Změny moře“, v níž zachycuje sílu tohoto vodního živlu.

Opalování na pláži, skotačení ve slané vodě. Během těchto radovánek si člověk ani neuvědomí, že se nachází na místě, které bude za pár hodin zatopené. Fotografie ukazují někdy velice dramatické změny, které způsobí příliv a odliv. Marten musel na vhodný záběr čekat i 16 hodin.

Hotové fotografie si můžete prohlédnout ve formátu GIF.

Nezapomeňte sdílet tento článek se svými přáteli na facebooku.

 

zmeny more

zmeny more1

zmeny more2

zmeny more3

zmeny more4

zmeny more5

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.