Vyberte možnost Stránka

Parodie na sexy fotky Mirandy Kerr pro GQ

Parodie na sexy fotky Mirandy Kerr pro GQ
Rate this post
!AdSense – before contentMiranda Kerr bude na květnové titulce pánského magazínu GQ. Časopis ještě není ani v prodeji a na její nejnovější sexy fotky už vznikají parodie. Podívejte se na propastný rozdíl mezi Mirandou a vousatým Adrianem Archerem.

Australské duo známé jako The Bondi Hipsters se rozhodlo vytvořit cover verzi sexy fotografií Mirandy Kerr. Výsledkem jsou úchylné, ale přesto vtipné fotografie.

Není třeba se ptát, komu dáte přednost!

Zdroj: facebook.com/BondiHipsters

kerr-1 kerr-2 kerr-3 kerr-4 kerr-5 kerr-6 kerr-7 kerr-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.