Vyberte možnost Stránka

VIDEO: Depilace koulí voskem!

VIDEO: Depilace koulí voskem!
Rate this post
!AdSense – before contentI tak může vypadat pomoc v boji proti rakovině varlat. 20 chlapíků se rozhodlo podpořit vědomí o rakovině varlat v zábavném videu!

Reklamní spot, který má zvýšit povědomí o rakovině varlat láká ke shlédnutí díky originálnímu nápadu. Rakovina varlat postihuje nejčastěji muže v 15-29 roku života. Video má přemluvit k preventivním kontrolám vtipným způsobem, přesto jde o vážnou věc. Rakovina bolí víc, než depilace voskem!

Depilace koulí voskem!

Jak se povedlo přemluvit 20 mužů k tomu, aby si nechali depilovat své koule voskem, asi jen tak nikdo nepochopí. Ale výsledné video splní očekávání, zachycuje nervózní očekávání, moment překvapení i výkřiky bolesti.

Podívejte se na povedené video!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.