Vyberte možnost Stránka

Co s použitou gumovou pannou? Ušít z ní oblečení!

Co s použitou gumovou pannou? Ušít z ní oblečení!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte doma starou gumovou pannu, která už dosloužila? Pak její osud nemusí nutně skončit v popelnici. Holandský umělec Sander Reijgers se rozhodl pro recyklaci nafukovacích panen velmi netradičním způsobem.

Nafukovací panny slouží k obšťastnění osamělých mužů, kteří nemají partnerku ani možnost návštěvy erotického klubu. Je to sexuální pomůcka, kterou zná snad každý. Mnohdy je panna použitá jako vtipný dárek, někdy snad jako součást divadelního představení. Ale existuje ještě jeden způsob jejich využití -snad ten nejzvláštnější!

Umělec Sander Reijgers začal vysloužilé gumové panny předělávat na voděodolné mikiny pro muže i ženy. Přes 50 gumových panen bylo přešito na oblečení. Sander dostal vysloužilé panny od neznámého sponzora. Myšlenka předělat gumové ,,Anči“  napadla Sandera po přečtení jedné knihy. Chtěl udělat ze sexuální pomůcky něco, co udělá radost i jinak.  Otázkou zůstává, zda dají osamělý muži přednost mikině před klasickou pannou.

obleceni-umelych-pan-1 obleceni-umelych-pan-2 obleceni-umelych-pan-3 obleceni-umelych-pan-4 obleceni-umelych-pan-5 obleceni-umelych-pan-6 obleceni-umelych-pan-7 obleceni-umelych-pan-8 obleceni-umelych-pan-9 obleceni-umelych-pan-10
Nosili byste takové oblečení?
 

Napsala: LD

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.