Vyberte možnost Stránka

Muž se rozhodl žít půl roku jako v 10. století

Muž se rozhodl žít půl roku jako v 10. století
Rate this post
!AdSense – before contentVětšina z nás si čte příběhy o dávných dobách a sní o tom, jaké by to bylo ve středověku žít? Pavel  Sapozhnikov se rozhodl, že nebude snít, ale prožije to, s čím se museli naši předci vypořádat.  Pavel  se izoloval od civilizace a začal žít tak, jako tomu bylo v 10.století.

Pavlovi Sapozhnikovi je 24 let a rozhodl se, že 6 měsíců prožije tak, jako tomu bylo v 10.století. Bude bez elektřiny, tekoucí vody, přistupu k internetu a dalšího moderního vybavení. Cílem tohoto projektu je zjistit, zda moderní člověk dokáže vydržet takový životní styl a jaký to bude mít dopad na jeho psychiku. Podzimní a zimní období bylo pro realizaci projektu vybráno zcela záměrně. Vědci chtějí prozkoumat každodenní výzvy, kterým museli středověcí lidé čelit právě v nejtěžším období v roce.

Měli byste odvahu žít půl roku jako ve středověku?

Zdroj: ratobor.com

zivot-bez-civilizace-1 zivot-bez-civilizace-2 zivot-bez-civilizace-3 zivot-bez-civilizace-4 zivot-bez-civilizace-5 zivot-bez-civilizace-6 zivot-bez-civilizace-7 zivot-bez-civilizace-8 zivot-bez-civilizace-9 zivot-bez-civilizace-10 zivot-bez-civilizace-11 zivot-bez-civilizace-12 zivot-bez-civilizace-13 zivot-bez-civilizace-14 zivot-bez-civilizace-15 zivot-bez-civilizace-16 zivot-bez-civilizace-17 zivot-bez-civilizace-18 zivot-bez-civilizace-19 zivot-bez-civilizace-20

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.