Vyberte možnost Stránka

Známé produkty, jiné použití!

Známé produkty, jiné použití!
Rate this post
!AdSense – before contentNávrhář Ilya Kalimulin dává produktům známých světových značek zcela nový účel. Podívejte se do naší vtipné galerie!

Ruský návrhář Ilya Kalimulin vytvořil sérii vtipných snímků s produkty známých značek, předělaných podle své vlastní představivosti. Jeho imaginální výrobky získaly na internetu velkou popularitu.

Kalimulin nejdříve studoval inženýrství, ale pak se z něj stal plodný návrhář. Jeho výtvory jsou vždy plné vtipu a překvapení!

 

Jak se vám líbí chytré a zábavné přeměny?  

neocekavana-zmena-6
neocekavana-zmena-1 neocekavana-zmena-5 neocekavana-zmena-4 neocekavana-zmena-3 neocekavana-zmena-2

Tato myšlenka není zcela nová – podívejte se i na nápady jiných!

neocekavana-zmena-7 neocekavana-zmena-12 neocekavana-zmena-11 neocekavana-zmena-10 neocekavana-zmena-9 neocekavana-zmena-8

 

Zdroj: revision.ru 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.