Vyberte možnost Stránka

Začala sezona venkovních oslav. Co nesmí chybět na žádné párty?

Začala sezona venkovních oslav. Co nesmí chybět na žádné párty?
Rate this post

S teplým počasím přichází také sezona venkovních oslav a mejdanů. Člověk ani nemusí mít narozeniny nebo svatbu, aby si mohl dopřát párty na zahradě. Důvod k oslavám se najde vždy, i kdyby to mělo být jen krásné ráno. Pokud se chystáte uspořádat venkovní večírek, rozhodně byste neměli podcenit přípravu. Přinášíme vám několik tipů na organizaci zahradní párty, kterou si určitě budete vy i vaši hosté chtít zopakovat.

Jídlo a nápoje na prvním místě

Nejdůležitějším prvkem na mejdanu je beze sporu dobré občerstvení. Bez dostatečného výběru nápojů a jídla se může stát, že některý z hostů bude odcházet s prázdným žaludkem a poněkud zklamaný. Při plánování oslav proto nejprve zjistěte, jaké drinky pozvané osoby upřednostňují a zda mají nějaká dietní omezení.

V případě přípravy pokrmů je nejdůležitější, aby všechny potraviny byly čerstvé. Vzhledem k vysokým letním teplotám buďte opatrní, často se věci zkazí rychleji, než byste čekali. Vždy mějte raději v záloze náhradní plán. Pokud máte připravené maso na gril, které začalo trochu zapáchat, v žádném případě jej návštěvě nenabízejte, a to ani za předpokladu, že zápach není příliš silný. Nic nezkazíte obloženými ovocnými a zeleninovými talíři, ze kterých je možné uždibovat během celého večera.

Co se týká pití, neomezujte se pouze na pivo a víno. Vaši hosté jistě ocení, když na zahradě vytvoříte malý minibar, kde bude možné namíchat si různé drinky. Zejména dámské osazenstvo, ale i někteří pánové mají rádi míchané nápoje. Zajistěte na provizorním minibaru dostatečný výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, ať si každý může dát, co mu je po chuti.

Pronajměte si párty stan

Abyste měli plán i pro případ deštivého počasí, nebo aby se měli hosté kam schovat při ostrém slunci, je dobré mít na oslavě připravený také nějaký ten přístřešek. Některé podniky dnes nabízejí pronájem párty stanů, které vám poskytnou dostatek stínu a prostor, kde můžete například připravit stoly s občerstvením.

Výhodou těchto přístřešků je kromě toho, že poskytují úkryt před ostrým sluncem a ochranu před deštěm, možnost umístit na ně výzdobu, jež dodá vašemu večírku patřičnou atmosféru. Oblíbenou dekorací jsou například různá světýlka, balonky, nebo jiné ozdoby. Jednou z půjčoven, jež pomáhá zajistit přístřešky na oslavy všeho druhu, je například společnost Párty Beskydy.

Nezapomeňte na dětské návštěvníky

Pakliže mají vaši hosté přijít i se svými ratolestmi, určitě byste měli přichystat také nějakou zábavu pro ně. Pokud nechcete, aby se jim rodiče museli věnovat po celou dobu oslavy, zajistěte, aby na párty byl k dispozici například dětský koutek. Můžete zde připravit stolek a židličky, kde si ratolesti mohou malovat nebo hrát hry. Pro kluky můžete na zahradu umístit provizorní fotbalové branky nebo jiné sportovní atrakce. Připravte zkrátka také zábavu pro ty nejmenší, aby si oslavu užili opravdu všichni hosté.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.