Vyberte možnost Stránka

Potřebujete novou pračku? Vsaďte na tu, která je výborně hodnocená

Potřebujete novou pračku? Vsaďte na tu, která je výborně hodnocená
Rate this post

Pokud potřebujete nový spotřebič do domácnosti, dílny či jinam, možná se také rádi podíváte na recenze a inspirujete se zbožím nebo výrobcem, s nimiž jsou lidé spokojení. Dnes již můžeme najít nezávislé recenze, které jsou užitečné a v mnohém nám napoví. Zjistit také můžete, jaká je nejprodávanější pračka a co na ní spotřebitelé oceňují.

Které pračky patří k nejlepším?

Na webových stránkách vyberte.cz najdete přehledně seřazené pračky tak, jak jsou v pořadí v rámci kvalit a prodejnosti. Právě teď je na prvním místě pračka Beko WUE 6511 BS s hodnocení 91 %. Za cenu od 5 450 Kč jde o výborný počin, co se týče kvality vs. ceny.

Na druhém místě je model od LG s kódem FA94V5UVW0 s hodnocením 96 % za cenu od 12 580 Kč. Třetí příčku obsadila značka Samsung a model WW90TA046AE/LE s hodnocením 97 % a cenou od 9 850 Kč, což je dá se říct zlatá střední cesta mezi těmito třemi modely.

Všechny tři uvedené pračky mají přední plnění. Jestliže hledáte nejprodávanější pračky s vrchním plněním, pak je právě teď nejlepší pračka Whirlpool TDLR 5030L EU/N s hodnocením 89 % a cenou od 6 459 Kč. Je určena pro 5 kg prádla, hlučnost praní je 60 dB a max. je 1000 otáček / min. Dostačující model pro klasickou rodinu, ať už žije v rodinném domě nebo v bytě, kde jsou kolem obyvatelé, a nechcete, aby je vaše praní rušilo.

Pračky se sušičkou

Je trendy mít nejen pračku, ale i sušičku. Je to velmi praktické, prádlo je pak připravené ke složení, není potřeba ho žehlit… Stačí podívat se na nejlepší pračky se sušičkou a vybrat si tu, která vám bude vyhovovat.

Vyberte.cz vám pomůže nakoupit kvalitně nejen pračky, ale také mnohé jiné zboží za nejlepší ceny. Vybírejte i oblečení, kosmetiku, zboží pro děti, sportovní potřeby, nábytek, elektroniku a mnohé jiné. Jistě budete spokojeni.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.