Vyberte možnost Stránka

Žhaví muži nahradili ženy!

Žhaví muži nahradili ženy!
Rate this post

Říká se, že krásné ženy a krásné mašiny patří k sobě. Jak to vypadá, když ženy žhavé modelky nahradí žhaví muži. Koupil byste si motorku se žhavým modelem?

Krásné ženy jsou v moto průmyslu důležitou součástí při prezentaci nového stroje i při jeho prodeji. Krása žen má z nalákat muže nejen k pohledu, ale k hlavně jeho koupi. Ale co když nahradí sexy modelky muži. Budou se motorky stále tak dobře prodávat?

Rozhodněte je pro Vás větší lákadlo sexy baba nebo žhavý chlap!

Hezky se bavte a nezapomeňte tento příspěvek sdílet se svými přáteli na facebooku.

zhave-pozice-muzu-1 zhave-pozice-muzu-2 zhave-pozice-muzu-3 zhave-pozice-muzu-4 zhave-pozice-muzu-5 zhave-pozice-muzu-6 zhave-pozice-muzu-7 zhave-pozice-muzu-8 zhave-pozice-muzu-9 zhave-pozice-muzu-10 zhave-pozice-muzu-11 zhave-pozice-muzu-12 zhave-pozice-muzu-13 zhave-pozice-muzu-14 zhave-pozice-muzu-15 zhave-pozice-muzu-16 zhave-pozice-muzu-17 zhave-pozice-muzu-18

Zdroj: motocorsa.com 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!