Vyberte možnost Stránka

TOP 3 Erotické pomůcky, které v ložnici amatérů nesmějí chybět!

TOP 3 Erotické pomůcky, které v ložnici amatérů nesmějí chybět!
Rate this post

Chcete mít sex pestrý, zábavný a vzrušující? Toužíte si užívat božských orgasmů? Potřebujete, aby váš sex byl opět takový jako na začátku vztahu?

Pusťte do své ložnice tyto TOP 3 erotické pomůcky!

Okořenit si postelové dovádění, dát mu nový vzhled a také nové polohy, to není jen tak.

Přesto je to možné! 

Obsah článku

Pro postelové experimenty amatérů

Stačí si na pomoc přizvat pár pomocníků (nemáme na mysli řemeslníky, co dělají sousedovi nový plot), řeč je o erotických pomůckách z gelu, které na přání vibrují, stlačují, zvětšují, dělají zkrátka to, co je zrovna potřeba pro dosažení perfektního orgasmu.

Každý amatérský pár, jehož sex za něco stojí, používá při svém postelovém dovádění víc než jen pouhý lubrikant! V šuplíku nočního stolku nechybí hlavně tyto 3 erotické pomůcky!

1. Masážní vibrátor není jen na ztuhlý krk!

Tento kousek si často zahraje hlavní roli ve filmech pro dospělé a podobný mohla vidět vaše přítelkyně i v seriálu Sex ve městě. Oblíbený je nejen na filmovém plátně, ale hlavně pro své vlastnosti – tichý chod, hodně silné vibrace a snadné ovládání si zamilujete oba!

Použít se dá na single chvíle, párové dovádění i relaxaci – kromě poštěváčku uleví totiž i ztuhlému krku, chodidlům či zádům.

vibrator-masazni

Navíc nejde o žádný šmejd, je to kvalitní přeborník na orgasmy, který nezklame! Více o masážním vibrátoru 

2. Silikonový vibrátor Borůvka

Klasický vibrátor, s nímž uděláte dobře oběma jejím dírkám. Výrazný žalud, stejně tak jako zbytek vibrátoru, je z příjemného silikonu, který je na dotek jako živý. Třešničkou nebo spíš borůvkou na dortu je tichý chod – sousedé nic neuslyší.

Využít lze na single i párové dovádění, perfektní je pak na předehru i přímo při sexu.

boruvka-slon

Mít ho doma v šuplíku je povinnost každého amatéra. Parádní předehry s ním zaručeny za každých okolností. Více o Borůvce

3. Sada erekčních kroužků

Milujete sex? Chcete ho mít víc než kdy jindy? Máte po prvním čísle chuť na druhé, třetí, čtvrté…? Zajistěte si, že vám penis zůstane v pozoru pro každé milování.

Stačí si nandat erekční kroužek na penis a hurá na další vzrušující číslo!

vib-krouzky

Erekční kroužky vám zajistí pořádnou erekci a dráždivé kuličky se postarají o její vzrušení. Více o sadě kroužků

Máte všechny pomůcky pro nejlepší sex ve vesmíru?

sexshop Růžový slon

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!