Vyberte možnost Stránka

Jak si být v posteli jistější?

Jak si být v posteli jistější?
Rate this post

Jste “stydlín“? Poradíme vám, jak si být nejen v posteli jistější!

Od mládí máte problémy se ženami? Stydíte se je oslovit? Dělá vám problém se v jejich společnosti uvolnit? Stydíte se při sexu? Ostýchavost a stydlivost je běžná nejen u žen, ale i u mužů! Zjistěte, jak proti tomu bojovat!

 

Obsah článku

Nejistota v sexu bude minulostí!

Pokud jste už od přírody stydliví, pak je jasné, že nahota a sex vám příliš dobře dělat nebudou. Následující typy vám pomohou váš vnitřní blok odstranit!

Přestat se podceňovat!

Ona je  tak dokonalá a vy na ní prostě nemáte? Přestaňte se podceňovat a jděte za ní. Budete se divit, jak na ní váš prvotní ostych zapůsobí! I když hezké holky obecně chtějí spíše zlobivé kluky, zabodovat můžete i vy. Stačí, když si budete jen trochu věřit!

Při sexu zhasínat?

Většinou je to přání ženy, ale pokud se stydíte, pak může být i vám tma při sexu příjemnější. Pokud se s partnerkou shodnete, pak není co řešit, ale když budete na tmě trvat jen vy, bude to divné! Přijměte své tělo, i když není zrovna dokonalým příkladem sportovce. Absenci pekáče buchet zkuste nahradit svou pozorností. Dejte si záležet na tom, aby se s vámi v posteli cítila dobře ne kvůli postavě, ale kvůli vašim schopnostem!

Nebuďte nervózní!

Nechovejte se jako při prvním sexu v 15-ti! Buďte si jistí tím, co děláte. Nervozita ženu odradí a navíc zmírní její vzrušení. Ukažte, že jste schopný milenec, který jí dokáže dovést do božského orgasmu!

Ukazujte jí, jak moc vás přitahuje!

Vaše stydlivost může být z ženského pohledu brána tak, že vás nevzrušuje, tím vznikne blok i u ní a pěknému sexu je konec. I přes svou plachost jí náležitě říkejte, jak moc vás bere, jak moc vás baví se jí dotýkat, jak moc jste vzrušený z pocitu propojení apod.

Nehrajte!

Rozhodně nehrajte opak, než co cítíte. Snažíte se o to být suverén, který si je jistý sám sebou? Přehnaně velká snaha o sebevědomí může ženu odradit, navíc hrozí, že vaše divadlo prokoukne. Buďte sám sebou, jen svému ostychu tolik nepropadejte.

Překvapte!

Zkuste netradiční polohy, plácnutí přes zadek nebo intenzivní předehru. Vaše partnerka je jistě zvyklá na určitý sexuální scénář, tím, že určíte pravidla vy, získáte jistotu a sebevědomější pocit.

Alkohol pro uvolnění!

Ona bude povolnější, vy budete sebevědomější! Dohromady to dá perfektní sex! Pozor, hlavně to s množstvím alkoholu nepřežeňte!

Jste si sami sebou jistí?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!