Vyberte možnost Stránka

Jak sbalit holku v posilovně?

Jak sbalit holku v posilovně?
Rate this post

Snažíš se sbalit pěknou cvičenku z posilovny? Poradíme, co nedělat a získat si tak její pozornost!

Posilovna patří na seznam oblíbených míst, která jsou jako dělaná k oslovení/sbalení ženy. Mnoho mužů však dělá chyby, které jejich snažení odsoudí k neúspěchu!

Zjisti, o co jde a příště už budeš vědět, jak na to!

 

Obsah článku

Chyby, které brání sbalit holku v posilovně!

Neruš jí během cvičení!

Stejně jako ty, i ona si přišla dát do těla! Pokud tedy ještě stále cvičí, neruš jí. Bude jen nepříjemně překvapená a zaskočená, a tím snáz tě odpálkuje. Kromě toho, při cvičení je zpocená, udýchaná, soustředěná a nemá tedy žádnou chuť se vybavovat či dokonce flirtovat! Vyčkej do konce cvičení a dej jí možnost se upravit, osušit popř. převléknout, teprve poté přistup k oslovení.

Tip! Začni lichotkou, jak dobře zvedá váhy, jak dobře vypadá apod. Získáš tím její počáteční přízeň, tedy cenné body!

Nekřič!

Křičíš při každém zvednutí činky? Pak je třeba s tím přestat. Tvé chování je pro ženské okolí nepříjemné a odpuzující. Ženy si tak snadno představí, co je by je asi čekalo, kdyby s tebou šly do postele. I když je jasné, že posiluješ doslova “na krev“, není třeba to dávat tak okatě najevo!

Tip! Své výkřiky raději spolkni, ženy nemají pochopení pro křiklouny, ani ty svalnaté!

Nenos legíny!

Obtažené gatě ti službu neudělají. Ženy nechtějí vidět tvé nádobíčko ještě předtím, než tě vůbec poznají. Není to sexy ani pěkné, nos raději volné tepláky nebo šortky.

Parfém do posilovny nepatří!

Jasně, že nechceš smrdět! Ale myslíš, že je nutné na sebe vystříkat polovinu pižmového parfému, když jdeš na svůj trénink? Uzavřená místnost a tvůj silný parfém udělají svoje. Neznepříjemňuj cvičení všem okolo tebe. Nikdo nechte, aby si smrděl na tři hony, ale vonět jak primadona?

Tip! Zvol účinný deodorant, který bude držet pach potu na uzdě.

Nechoď na twerk!

Víš, že každý pátek od sedmi chodí na twerk? Myslíš, že její pozornost získáš tím, že na hodiny twerku zapíšeš také? Vrtěním zadku si přízeň nezískáš! Přestaň se chovat jako slídil a úchyl v jednom!

Tip! Přihlas se na hodinu boxu nebo jiné chlapské aktivity, která je před nebo po jejím cvičení. Snáze na sebe narazíte a prvnímu oslovení už nic nebrání!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!