Vyberte možnost Stránka

Proč vypadají ženy tak sexy v našich košilích a trenýrkách?

Proč vypadají ženy tak sexy v našich košilích a trenýrkách?
Rate this post

Po vášnivé noci není pro žádného muže nic tak sexy, jako dotyčná slečna oblečená v jeho košili a jeho trenýrkách! Proč tomu tak je?

Zatímco muži působí v ženském prádle směšně, u žen je tomu přesně naopak. Když si žena ráno obleče pánskou košili a jeho trenky, stává se sexuální bohyní a fantazií každého muže. Není se proto čemu divit, že se ženy tak rády do pánského spodního prádla oblékají.

 

Obsah článku

Ženy ví, jak moc jim pánské trenky sluší!

Jde o podvědomý instinkt? Nebo snad muže prozradí jejich lačný pohled? Ať tak či onak, ženy moc dobře ví, jak moc sexy v pánském prádle vypadají, a tak si ho oblékají nejen ráno na společnou snídani, ale také na noc, pro sexy předehru i pohodlné spaní. Pro ženy jsou totiž pánské trenýrky tím nejpohodlnějším pyžamem!

 

Jak si zajistit jedinečná rána?

Abyste se mohli nejen ráno kochat jejím svůdným vzhledem, je třeba mít dostatečnou zásobu pěkného spodního prádla. Pokud si totiž myslíte, že si obleče staré, vytahané slipy a výsledek bude sexy, pak vás rychle vyvedeme z omylu.

Ve vašem šuplíku se spodním prádlem byste měli mít trenky nejen moderní a pohodlné, ale také čisté! Pokud jste už dlouho zásobu trenýrek neobnovovali, pak je nejvyšší čas! Zvláště pokud se jí chystáte pozvat k sobě domů!

 

Tlačí váš čas? Nesnášíte lítání po obchodech?

V případě, že nejste zrovna fanoušky nakupování, zkuste nákup online v internetovém obchodě eKapo.cz, najdete zde nejen spodní prádlo pro ní, můžete si zde koupit kvalitní trenýrky, boxerky i slipy.

Nabízené zboží je za outletové ceny a vždy skladem. Objednejte si slušivé trenky a druhý den je máte doma, připravené pro vás i pro ní:)

 

Výhody nákupu v e-shopu eKAPO.cz

Kromě široké nabídky a skvělých cen, vás potěší také doprava zdarma nad 999 Kč, pravidelné slevové akce, prodloužená záruka a dárek k nákupu nad 499 Kč. Navíc dostanete 5% slevu na další nákup!

Vánoční dárky vyřešeny!

Potěšte své kámoše a chlapy z rodiny vánočním balíčkem, který potěší je i jejich drahé polovičky! Trenýrky, holení, bačkory a kosmetika v jednom! Objednejte zde!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!