Vyberte stránku

Pánská sportovní a ležérní móda na léto

Pánská sportovní a ležérní móda na léto
Hodnocení

Dnes se všechno nese v duchu zdravého životního stylu a sportu – což se odráží také v módě. V pánské módě jde hlavně o to, aby se muži cítili co nejlépe a také pohodlně. A to se jim i letos v létě splní na jedničku.

Pohodlně do práce

Muži obecně většinou moc módě nerozumí – a na tom není nic špatného. Jedna věc je ale základ – oddělovat volný čas a práci. Do práce by tak měl mít každý muž vyhraněné oblečení a něco jiného pak nosit na volný čas. Letní obleky mají saka s kratší siluetou a úzkou fazonou. Pokud nemusíte nosit košile, doplňte sako o polokošili s krátkým rukávem a nazujte polobotky. K nám do Čech už také vtrhnul fenomén slev Black Friday, tak toho využijte a nakupujte.

Nesmrtelné džíny

Džíny z módy nevyjdou nikdy a pro volný čas se také skvěle hodí. Nejen ty dlouhé, ale i kratší nohavice se nosí – vintage vzhled je aktuálně v kurzu. K takovým džínům noste lehká trička z přírodních materiálů – nejlépe s véčkovým výstřihem. Nebojte se ani barev – modrá, zelená, červená, žlutá, světle růžová, všechny odstíny šedé, ale i bílá barva mužům sluší. Pokud vás nebaví nakupování – nakupte si celou letní výbavu na jednom místě a využijte slevy Black Friday.

Inspirováno sportem

Sportovní a volnočasové oblečení se inspiruje ve světě sportu. A tak se nosí trička s výšivkami nebo potisky sportovních klubů, vlaječek, motivy sportovních potřeb. Už několik sezón jsou v kurzu polokošile – nejlépe proužkované, evokující námořnický styl. Ani muži by neměli zapomínat na doplňky – hodinky, tašky nebo stylové pokrývky hlavy – klasickou kšiltovku vyměňte raději za slamněný klobouček. Muži oplývající láskou k fotbalu ocení tenisky z lehkého materiálu  – pořiďte si je také se slevovým kupónem Top4football.

Užijte si léto a tropické teploty v pohodlném a prodyšném oblečení.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!