Vyberte možnost Stránka

Nadměrné oblečení pro muže od prémiových značek

Nadměrné oblečení pro muže od prémiových značek
Rate this post

Kde mají nakupovat urostlejší muži? Nabídka běžných obchodů obvykle končí u XL, což prostě nestačí, pokud máte dva metry, nebo jste trochu silnější. Proč by ale větší tělo mělo být důvodem k tomu, abyste oblékali neforemné a nehezké oblečení? Každý se může oblékat stylově.

Ve 21. století se hodně mluví o tom, že bychom lidi neměli soudit podle toho, jak vypadá jejich tělo. Někdo je hubený od přírody, někdo má zase pár kilo navíc a jeho organismu to vyhovuje. Není se za co stydět. To, že nosíte velikost 3XL, navíc nemusí znamenat pouze nadváhu či obezitu. Někteří muži jsou prostě pořádnými urostlými chlapy. Kde takoví mohou nakupovat, chtějí-li se oblékat v souladu s posledními trendy? V e-shopu www.big-boss.cz.

Nadměrné oblečení ve skutečně velkých velikostech

Už se vám podařilo najít obchod, kde mají velikosti 3XL, 4XL, 5XL, 6XL i 7XL, ale stejně se vám toto oblečení zdá poměrně malé? Je to tak. Mnoho obchodů používá asijské velikosti, které prostě nesedí na českou postavu.

V e-shopu české firmy Big Boss SportsWear se však nemusíte bát, že by vám oblečení nepadlo. Spoustu oblečení si totiž sama šije, takže je přizpůsobené českému číslování velikostí. Nabízí ho pod značkami Big Boss Sportswear a BBS. Druhá jmenovaná vsází na kvalitu za dostupnou cenu, ta první je spíš prémiová.

Oblékněte se stylově i ve větších velikostech

V e-shopu kromě toho najdete značkové oblečení Yakuza Premium, například bundu Yakuza 893, či D555. Big Boss SportsWear se snaží do Česka přinést revoluci a ukázat, že větší tělo není překážkou ke stylovým oděvům. Oblékněte si i vy stylovou košili, parku či společenské kalhoty v odpovídající velikosti. V e-shopu je vše dostupné za velmi dobré ceny a aktuálně s možností prodlouženého vrácení až do půlky ledna. To kdybyste náhodou někomu chtěli udělat radost pod stromeček.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.