Vyberte možnost Stránka

Jak zvolit správný střih spodního prádla

Jak zvolit správný střih spodního prádla
Rate this post

Mnoho z nás si oblíbí určitou věc a nosí ji až do doby, než se téměř rozpadne a platí to i pro spodní prádlo. Zvláště muži často nosí jen jeden střih prádla a odmítají zkusit jiný, který by jim třeba vyhovoval lépe. Jak vybrat prádlo nové, aby bylo stejně pohodlné, jako to staré?

Pohodlné spodní prádlo je důležitou součástí šatníku. Asi každý už někdy zažil den s nepadnoucím prádlem a neustálé popotahování nebo natahování dokázalo zkazit náladu během několika minut. To, aby nám prádlo dobře sedělo, ovlivňuje jeho střih a materiál. A zaměřit bychom se měli při výběru také na to, co si na prádlo vezmeme a jakou plánujeme aktivitu. U mužů jsou totiž i tyto otázky důležité pro pohodlné nošení.

Co si chceme obléct

Džíny, upnuté pracovní kalhoty nebo volné bermudy, možností je mnoho. Pánské spodní prádlo by nemělo z pod vrchního oblečení prosvítat ani být jakkoli rozpoznatelné. Pod úzké nohavice obleku se tak nehodí trenýrky, u kterých by byly vidět nevzhledné boule z přebytečné látky, ale skvěle se pod ně hodí upnuté boxerky či ještě lépe slipy. A na procházku do města si pod volnější kalhoty můžeme vzít právě trenýrky, které nám zajistí volnost pohybu.

Co chceme dělat

Pro běžné nošení se hodí kterýkoli střih, slipy, boxerky i trenýrky. Od prádla ale muži čekají také určitou oporu choulostivých partií, zvláště při pohybu, kde může přílišná volnost být spíše na škodu. Při sportu je potřeba více opory, kterou nabídnou boxerky či slipy. Právě slipy jsou oblíbené u sportovců napříč světem, protože kopírují tvar těla, nikde nepřekáží a netlačí. Volné trenýrky volíme spíše na klidnější aktivity, díky širokému střihu sice nabízí velké pohodlí, ale minimální oporu.

Je běžné, že jeden střih je nejoblíbenější a tvoří většinu šatníku. Přesto bychom měli dát šanci i ostatním možnostem a vyzkoušet zda třeba jen na některé aktivity nebude jiný střih přeci jen vhodnější a tedy i pohodlnější.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.