Vyberte možnost Stránka

5 způsobů, jak nosit kvalitní spodní prádlo Calvin Klein

5 způsobů, jak nosit kvalitní spodní prádlo Calvin Klein
Rate this post
!AdSense – before contentSpodní prádlo je základním kamenem pánského šatníku. Říká se, že nejrozšířenější značkou nošenou pod kalhoty je Calvin Klein, kterou prostě musíte znát, i kdybyste nechtěli. A právě proto se podíváme na možnosti, jak se dá prádlo od Kleina nosit.

Calvin Klein je hluboce zakotvené v módním povědomí každého muže, i toho, který se o módu příliš nezajímá. Není se čemu divit, není totiž šuplíku, ve kterém vy se nějaké ty boxerky nebo trenky Calvin Clein neobjevily. Americký návrhář je proslulý minimalistickými vzory a spoluprací s nejslavnějšími lidmi showbyznysu.

David Backham, Kate Moss, Justin Bieber, to jsou jedni z těch nejznámějších, kteří se v reklamě na spodní prádlo objevili.  

Obsah článku

Síla spodního prádla Calvin Klein

Přiblížení se slavným osobnostem však není jediný důvod, proč spodní prádlo od této značky nosit. Především jde o pohodlí a sex-appeal, které z každého modelu vyzařuje. Minimalistický design se hodí pro každou příležitost, vysoce kvalitní materiál poskytne zázemí vašemu nádobíčku v horku i zimě a pohodlný střih vám udrží blažený úsměv na tváři po celý den.

Charakter pánského spodního prádla Calvin Klein nelze uspokojivě vyjádřit slovy, chce to prostě obléknout a poznat vše na vlastní kůži. 

Jak nosit prádlo od Kleina?

Jen tak 

Je víkend a vy nemusíte nikam jít, nic zařizovat, nic dělat. Proč se vůbec oblékat? Boxerky nebo trenky zakryjí to, co je zakrýt třeba, zároveň ale neuberou nic na pocitu volnosti a komfortu.

Pod džíny

Oblíbené boxerky a oblíbené džíny, to je prostě ideální kombinace, ať jdete sekat zahradu, do města s kamarádkou nebo do kina s kolegou z práce.

Z principu by neměl být lem prádla vidět, ale když už guma vykoukne, co se dá dělat. Holt vaše ženské okolí zjistí, že si potrpíte na luxusní spodní prádlo, pohodlí a kvalitu. 

Pod oblek

Čeká vás důležitá pracovní porada? Oběd s budoucím klientem? Nahoďte boxerky Calvin Klein, padnoucí oblek a vyrazte dobývat, získávat a vydělávat.

Vaši konkurenti, kolegové, dokonce ani sám šéf nebude tušit, odkud se vaše sebejistota bere. Ukažte jim, že máte své oblečení i kariéru pevně v rukou, že víte, co potřebujete a umíte si to obstarat.

V boxerkách se budete cítit vážně dobře, bude to vaše tajná zbraň, jak se cítit sebejistě i v té nejkrizovější situaci.

klein-pradlo

Do postele I.

Máte už třetí rande a vypadá to, že se konečně dostanete dál, než k jejím dveřím? Co minule končilo polibkem, teď jím bude začínat, připravte se na svléknutí a postoupení na další metu. Padnoucí, čisté a ještě lépe značkové prádlo na ní udělá dojem!

Pánské spodní prádlo značky Calvin Klein? Ideální na první, druhé, třetí… rande. 

Do postele II. 

K narozeninám jste dostal pánské pyžamo? Nemá smysl škrtit se v těch dlouhých kalhotách! Četl jste, že spát nahý má pozitivní účinky na zdraví? Možná ano, možná ne. My doporučujeme kompromis mezi pyžamem a nahotou, pohodlné spodní prádlo respektive trenále od Kleina.

Jsou vzdušné, příjemné, ani o nich nebudete vědět. 

Vyberte si ty nejstylovější kousky za skvělou cenu v katalogu spodního prádla pradlospodni.eu

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.