Vyberte možnost Stránka

3 podzimní koktejly, které prostě musíte vyzkoušet!

3 podzimní koktejly, které prostě musíte vyzkoušet!
Rate this post
!AdSense – before contentPodzim nemusí být o zimě a depresi, tyto 3 podzimní koktejly vám zvednou náladu i zahřejí!

Se smutkem a margaritou v ruce vzpomínáte na tropické noci a báječnou letní atmosféru? Je načase přejít k něčemu, co vás uspokojí nyní.

Představujeme vám 3 podzimní kokteily, které možná neznáte, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Přinejmenším vás povzbudí a zahřejí, skvělá chuť je třešničkou, která záleží na vašich osobních chutích. 

 

Sazerac

Na podzim ideální pití, jelikož tóny sušeného ovoce, jenž jsou cítit jen ve velmi dobrých koňacích, se k tomuto ročnímu období perfektně hodí. Dle historiských záznamů je Sazerac nejstarší americký koktejl, který se pil už před americkou občanskou válkou.

 K přípravě budete potřebovat: 5cl koňaku, 1cl absintu, 2 střiky bitteru Peychaud’s, kostku cukru

Pro tento koktejl je charakteristický jeho způsob přípravy, potřebovat budete dvě vychlazené sklenice na whisky. První sklenice krouživým pohybem vypláchnete absintem (pro nasáknutí chuti a silného aroma). Zbylé ingredience se smíchají v druhé sklenici s ledem.

Potom se přecedí do první sklenice, která se může ozdobit citronovou kůrou. 

Gold Rush

Kokteil Gold Rush je míchaným skvostem, který zahřeje v kterýkoliv podzimní večer. S jeho pitím není třeba nikam chvátat, jen si sednout a pomalu si užívat vyladěnou chuť i “hřejivé“ účinky.

Budete potřebovat: 4,5cl zázvorového likéru (např. Domaine de Canton), bourbonu, 1,5cl čerstvé citrónové šťávy

Příprava je velmi jednoduchá. Stačí všechny přísady smíchat v šejkru s ledem, energicky protřepat a scedit do skleničky nejlépe na Martini.

Podívejte se na verzi s medem a citrónem

Bourbonový jablečný mošt

Další drink, který bude zcela odpovídat vašim podzimním chutím je bourbonový jablečný mošt. Tento nápoj je zvláště vhodný pro okamžiky sladkého “nicnedělání“, kdy venku bude hnusně, vy doma u krbu a vaše sexy polovička stočená ve svetříku a chlupatých ponožkách u vás.

Budete potřebovat: 8cl jablečného moštu, 6cl bourbonu, 2 lžíce skořice, 1 lžíce cukru, 1 jablko

Bourbon a mošt nalijte do šejkru naplněného ledem. Protřepte a sceďte do sklenice s kostkami ledu. Nakonec ozdobte plátkem jablka.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.