Vyberte možnost Stránka

Jste single nebo sám doma? Fleshlight vám plně nahradí partnerku!

Jste single nebo sám doma? Fleshlight vám plně nahradí partnerku!
Rate this post

Nemáte stálý vztah nebo vám partnerka odjela za rodiči? Využijte své samoty a použijte skvělou hračku, která vám zajistí vyvrcholení jako při klasickém sexu! Na rozdíl od své partnerky, vy ve svém nočním stolku žádné erotické hračky neschováváte? Chyba! Myslete i na svůj orgasmus a pořiďte si vzrušující vychytávku v podobě pánského masturbátoru. Umělá vagína patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky mužů.

Cesta k vyvrcholení

Fleshlight je erotickou pomůckou určenou pro potěšení muže. Tedy vždy, když budete mít chuť udělat si dobře nebo budete doma sám či zrovna zcela single, můžete vytáhnout Fleshlight a užít si příjemného zážitku.

Šikovný masturbátor vám zpříjemní a jistým způsobem i ulehčí masturbaci. Každá umělá vagína z edice Fleshlight je propracovaná do nejmenšího detailu a je tak věrnou kopií ženského přirození. Co víc, můžete si dokonce pořídit dokonalou kopii vagíny některé ze svých oblíbenkyň filmů pro dospělé.

Zvenku i zevnitř, téměř nepoznáte rozdíl mezi pravou a umělou vagínou. 

Ulevte své pravačce!

Už po prvním vyzkoušení erotické pomůcky zvané Fleshlight si budete říkat, proč jste tak dlouho přežívali jen se svou pravačkou! Dokonalé provedení, příjemný materiál věrně napodobující lidskou kůži a vnitřní vroubky se stanou nebezpečně návykovou záležitostí. Kromě toho pomůcku můžete využívat nejen ve chvílích samoty, docela dobře jí využijete i v páru.

Pokud partnerka s vaší výbavou moc neumí, Fleshlight jí ulehčí její trápení a vám zaručí perfektní předehru.

Masturbování může být někdy nuda, ne ale s umělou vagínou edice Fleshlight, která se stala celosvětově nejoblíbenější hračkou mužů. Proč tomu tak je? Dokonalá podoba, vzrušující provedení, kvalita, odolnost a velice jednoduchá péče (stačí vymýt vodou, nechat uschnout a zasypat pudrem) to jsou všechny jasné důvody, proč by ve vašem nákupním košíku měla erotická hračka být. patrick

Kupte si něco pro radost? Nová vrtačka vám orgasmus nezajistí, ale věrný odlitek přirození slavné porno hvězdy Tery Patrick ano!

Umělou vagínu a další erotické vychytávky pro muže i ženy najdete  v kamenných e-shopech i na internetu. Sex shop Eroticstore.cz udělá celý nákup pohodlnějším a soukromějším. 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!