Vyberte možnost Stránka

Je zima. Camel coat vás zahřeje

Je zima. Camel coat vás zahřeje
Rate this post
!AdSense – before contentHledáte zajímavý módní kabát? Vyberte si camel coat. Tento typ kabátu patří mezi ty často vyhledávané, neboť jde o praktický nadčasový kousek.

Zájem o kabát v pískové barvě, všeobecné známé jako camel coat, je rok od roku větší. Každý průměrný módní konzument ve svém šatníku jeden má!

Pokud vám tenhle model chybí, s pořízením dlouho neváhejte, právě nyní, je ideální doba pro jeho nošení.

Slušivé modely najdete v řetězcích i na internetu. Nespokojíte-li se s ničím jiným než s naprostou originalitou, pak zvolte ušití na míru.

Camel coat vám ušije každý lepší krejčí v podobné cenové relaci nabídky v obchodech (200€+).

Obsah článku

Neuděláte chybu!

Kabát v pískovém provedení označujeme jako MUST HAVE. Každý, kdo se o trendy alespoň trochu zajímá a každý, kdo chce být na podzim a začátek zimy v teple, ne však na úkor stylu, by měl tento kousek mít. Ať už vyberete přesně padnoucí model nebo oversized, můžete si blahopřát!

Právě vám do šatníku přibyl nadčasový kabát, který je in nyní a troufáme si tvrdit, že to se nezmění ani v následujících sezónách.

CAMEL02

Camel coat je dlouhodobou záležitostí, ne které se nevyplatí šetřit. 

V teple ležérně i elegantně

Jeden z hlavních trendů letošního podzimu je kabát v barvě velbloudí srsti. Jeho majitelem se můžete stát, ať vyznáváte v podstatě jakýkoliv styl oblékání. Kombinovat jej lze s džíny, svetrem, košilí a tmavými kalhoty i oblekem.

camel-9

Záleží jen na vašem vkusu a příležitosti. A pamatujte, že styl není o penězích! 

Doplňte to správnými doplňky!

Při vážně nevlídném počasí neváhejte ke kabátu přidat také pánskou šálu nebo čepici/klobouk. Tyto doplňky by neměly být ve stejném odstínu jako kabát samotný, zbytečně by zanikly. Trochu té výjimečnosti vám dodá pásek nebo dobře zvolená pánská taška.

Čtěte také: Jak nosit podzimní doplňky nebo Jak uvázat pánskou šálu?

K sehnání jsou kabáty volnějšího střihu i XXL oversized modely, v kterých se lehce ztratí to větší břicho, jenž se vám ještě stále nepodařilo shodit. Některé kabáty mají i kapuci.

camel-10

Gentlemanem na každém kroku

Camel coat je módním ztělesněním stylu. Oblečte jej na pracovní poradu, rande, i když jdete jen pro pár věcí do trafiky. Uvidíte, že zapůsobíte na ty správné lidi (ženy). Kabát přes sebe můžete jen tak přehodit, nebo jej obléct i zapnout. Podle času, nálady a zimy.

camel-8

Kromě camel coats ale určitě neuděláte chybu ani s podobným kabátem v šedé nebo jiné neutrální barvě s výjimkou černé, která se už na kabátech stala dost klišé.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.