Vyberte možnost Stránka

Holky zkracují sukně. Jako každé léto. Co můžete zkrátit vy?

Holky zkracují sukně. Jako každé léto. Co můžete zkrátit vy?
Rate this post
!AdSense – before contentJasně, slunce je super. Teplo až do noci, dlouhé dny, dovolená u moře, to všechno je fajn. Co je ale na létě nejlepší? Je to prosté, milý Watsone, přece holky v sukních tak krátkých, až z toho bolí za krkem.

Zkracovací proces se ale nutně nemusí týkat jenom něžného pohlaví. I páni tvorstva se můžou stylově vyletnit.

Poradíme jak.

 

Kraťasy

První, čemu přistihneme “křidélka”, jsou dlouhé kalhoty. Nechcete se jich vzdát tak snadno? Máte strach, že budete v šortkách vypadat jako Mirek Dušín? Vězte, že vše je jen o správné volbě.

Střihů a barev máme na vybranou.

Mladistvé – Hodně barev a vzorů, jednoduchý střih, délka po kolena. Pokud jste mladí minimálně duchem, jděte do toho.

Krátké – Tyhle kraťasy dělají čest svému jménu. Ne každému bude jejich délka vyhovovat, pokud jim ale dáte šanci, nebudete litovat. Skvěle vypadají v jednobarevném provedení v kombinaci se sakem, nebo polo tričkem.

Džínové – Nedáte dopustit na džíny? Nevzdávejte se jich ani v létě. I kraťasy z denimu patří do naší TOP 5.

Pruhované – Proužky se drží na výsluní už nějaký ten pátek a logicky se vyrojily i na šortkách. Pokud se chcete držet téhle módní linie, stačí si jen ujasnit, pro jaký typ pruhů vaše srdce bije. A sladit s tím zbytek šatníku.

Vyšívané – Nejen pruhy živ je člověk. Pokud se chcete trochu víc odvázat, vyzkoušejte výšivky. Je to hit. Mezi nejoblíbenější vzory patří přírodní motivy. To ale neznamená, že vy nemůžete mít třeba letadýlka.

Ležérní – Hlavně v pohodě. Pokud je tohle vaše heslo, asi si ze všeho nejraději obléknete neformální, pohodlné, delší šortky. Třeba v béžové, nebo krémové barvě (což je taky béžová, akorát světlejší, co si budeme povídat). A uděláte dobře.

 

Trička

Ke kraťasům se košile s dlouhým rukávem moc nehodí, není-liž pravda. I když mnozí hipsteři budou nesouhlasně vrtět patkou, lepší bude jedna z následujících variant:

Polo tričko

Už od padesátých let, kdy se polo tričko narodilo (přesněji řečeno proslavilo, navrženo bylo už v letech dvacátých), patří ke stálicím pánského letního šatníku. Je Karlem Gottem mezi svršky. A i letos vám může zachránit zpocený krk. Nejen že nestárne, navíc je univerzální. Hodí se na sport, pracovní párty i grilovačku s partou. Alespoň jedno si do skříně pořiďte.

Pánská trička s potiskem

Žhavým hitem letošního léta jsou trička s potiskem. Žádná jednobarevná nuda, né pane. Klidně se nechte trochu unést a experimentujte. Vyjádřete svojí momentální náladu i životní postoj. Vyzkoušet můžete například trička z dílny mladých návrhářů a designerů, které objevíte na letních design marketech. Super kousky najdete ale i v módních řetězcích, nebo v e-shopech s pánským oblečením. Stačí pořádně hledat.

 

Vousy

Divoce rozkošatělá bradka, do které se dá zaparkovat jízdní kolo, je už trochu okoukaná záležitost. Že jste si ji nechali růst od minulého léta? To je samozřejmě smůla. Pokud ale chcete jít s dobou a zároveň se odlišit od davu Rumcajsů v ulicích, vezměte nůžky a další holící propriety, třeba si trochu poplačte, a pak tněte do živého.

Teď letí hladká chlapecká tvář, nebo mužné týdenní strniště. Ani centimetr navíc.
A knír? Je na čase si přiznat pravdu. Většině žen připomíná muž s knírem nikoli krasavce z gentlemanského klubu, ale pornoherce z NDR.

Takže knír jedině na Movember, pánové.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.