Vyberte možnost Stránka

Elegantní kožený batoh pro muže – vyplatí se jej kupovat?

Elegantní kožený batoh pro muže – vyplatí se jej kupovat?
Rate this post

Na první pohled by se mohlo zdát, že dámy to mají s kabelkami, batůžky, taškami a jinými různými příručními i velkými zavazadly snadnější, že jich mají k dispozici víc, než pánové. Ovšem není to tak. To spíše jen pánové nevyužívají kompletní nabídku, kterou jim obchody s doplňky v podobě tašek, batohů a jiných, nabízí. Kupříkladu takový batoh může mít mnoho podob a lze jej tedy použít k mnoha outfitům.

Obsah článku

Znáte elegantní kožený batoh pro muže?

V dnešní době může mít pánský batoh velmi mnoho podob, což hraje mužům v každém věku přímo do karet. Díky tomu si lze vybrat i model, který je elegantní, ale svou funkci plní naprosto stejně a spolehlivě, jako klasický sportovní batoh, na který jste zvyklí. Rozdíl je ale v tom, že ten elegantní můžete směle použít při cestě do práce na služební cestu, vyjížďkou za obchodními partnery atd. Když budete oblečeni v elegantním oblečení nebo formálněji, bude se k vám výborně hodit. V případě, že by sportovní batoh vypadal nepatřičně, se vám bude hodit právě ten elegantní.

Elegantní batohy z různých materiálů v různých tvarech

Kupříkladu proslulý prodejce CCC, jehož obchody můžete navštívit po celé České republice, nebo nakoupit jednoduše online prostřednictvím e-shopu, nabízí obrovské množství pánských batohů. Jak těch elegantních, tak ležérních nebo vysloveně sportovních.

Pokud se podíváme na elegantní určené k formálnějšímu oblečení, sáhnout můžete po batohu LASOCKI MLP-K-024-02 v černé nebo tmavě modré barvě. Jde o klasický batoh, který je zdoben větší přezkou ve vrchní části uprostřed a na přední straně má jednu venkovní kapsu na vše, co se vám může hodit mít po ruce. Cennosti ovšem v kapsičkách nenoste, touž se mnohým cestovatelům nevyplatilo. Lapkové jsou rychlí a nenápadní. Do kapsiček zvenčí batohů bychom měli dávat jen např. kapesníky, žvýkačky, bonbony, cestovní parfém, hřeben a podobně. Vždy jen to, oč vám nevadí přijít.

O něco jinak vypadá batoh GINO ROSSI BGP-L-150-80-08 v hnědé barvě. Zapíná se zipem, má modernější vzhled, než výše uvedený batoh. Je obdélníkový, má zaoblené rohy. I pokud si chcete přenést knížky, dokumenty nebo tablet, bude vám dobře sloužit. Nebudete potřebovat hned speciální tašku na přenos notebooku.

K čemu se elegantní batoh hodí?

Jak už jsme zmínili, směle si jej můžete vzít v případě, kdy máte na sobě formální oblečení, ať už půjde přímo o oblek, nebo košili a kalhoty. Stejně tak je ale velmi hezký k ležérnímu oblečení. Nosíte např. rifle a bavlněnou košili v pestrých barvách po celý rok? I tady si můžete elegantní batoh vzít se sebou. Nehodí se ale v případě, pokud máte na sobě sportovní oblečení nebo oblečení pro výkon nějakého koníčku.

Kombinujte batoh, pásek a obuv

Je velmi hezké, když bude váš batoh sladěn s barvou opaku nebo obuvi. Zvláště, pokud sáhnete po koženém batohu, nebo jeho věrné napodobenině v podobě eko kůže. Stejně tak vypadá hezky, když budete mít na sobě temně šedý oblek a k němu temně šedý nebo černý batoh. K temně šedé a černé se hodí víc, než batoh modrý nebo hnědý.

Pokud se rozhodnete pro nákup v CCC prodejnách nebo stránkách e-shopu, můžete se těšit na zajímavé slevové akce i výprodeje. Můžete tak ušetřit i několik tisíc korun. Navíc budete mít vždy jistotu, že kupujete kvalitní zboží a v případě, že by bylo potřeba uplatnit reklamaci, nebo řešit s prodejcem cokoli jiného, můžete se na jeho vstřícnost a ochotu plně spolehnout.

Podívejte se na ccc.eu/cz a vyberte si elegantní batoh, který vám pomůže při pracovních cestách i pochůzkách. Koupě se jistě vyplatí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.