Vyberte možnost Stránka

Jaké spodní prádlo nosit v zimě?

Jaké spodní prádlo nosit v zimě?
Rate this post
!AdSense – before contentZimní období sebou přináší nejen radost ze zimních sportů, ale také potřebu obstarat teplé oblečení. A řeč tu není pouze o teplé bundě nebo čepici, je třeba myslet i na intimní části těla. A o to se právě postará kvalitní spodní prádlo. Jak ale poznat, které spodní prádlo je vhodné i pro chladné a mrazivé dny? Čtěte dále a zjistěte to!

Zima je ročním obdobím, kterém miluje snad každý chlap. Není přeci nic lepšího, než vyrazit na pánskou jízdu na hory, kde je plno roštěnek a hlavně svahy, kde se dá řádit na lyžích i ,,prkně’’. Na aktivně prožitou zimu je důležité se pořádně připravit. Kromě lyžařského vybavení, je nutné pořídit i kvalitní spodní prádlo.

Obsah článku

Pánské spodní prádlo na zimu

Nabídka prádla je široká a ne všichni chlapy se v ní dokáží při nákupu zorientovat. Zde je několik zásad, které by jste měli při výběru spodního prádla na zimu dodržovat.

1. Žádné výstřední střihy

Zima příliš nefandí střihům, jako jsou pánská tanga, jocksy apod. a je asi jasné, proč tomu tak je. Pánské spodní prádlo, které na sobě nemá příliš tkaniny, nezahřeje. Což je zásadní problém, pokud plánujete strávit zimu na svahu, v běžecké stopě nebo na bruslích.

2. Dbát na materiál

Je důležité vybírat spodní prádlo, které je složené z látek vytvářející a udržující teplo. Jistotou je funkční prádlo, ale i klasické boxerky by vás měli zahřát. Při koupi si zjistěte, jak materiál reaguje v různých podmínkách. Nechcete ani mrznout, ale také není nutné se koupat v potu.

Náš tip: Doporučujeme vám boxerky Styx, které mají příjemný a kvalitní materiál, který je vhodný pro běžné nošení, ale i sportovní aktivitu. V boxerkách této značky se zimy bát nemusíte!

3. Kupovat originály

Pokud jste podlehli také vy pohodlnému nakupování přes internet, je důležité si vybírat důvěryhodné a prověřené prodejce. Jinak by se vám totiž mohlo stát, že koupené spodní prádlo není originál a vy tedy nemůžete čekat, že vám prádlo vydrží a poskytne slíbené pohodlí a kvalitu. U mužů jsou velmi oblíbené Represent boxerky, které mají moderní designy a skvělý střih. Užít si je lze doma na gauči i na horském svahu.

Přečtěte si zajímavé informace o historii nejoblíbenějšího spodní prádla pro muže.

Už víte, jaké spodní prádlo si na zimu koupíte?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

1 komentář

  1. Karel

    Za sebe mohu ostatním poradit, hlavně nekupovat nic od Vietnamců a to říci i rodinným příslušníkům. Prádlo je u nich nejen nekvalitní, ale také hrozí, že se může objevit nějaká alergická reakce. Čerstvá po vánoční zkušenost, kdy jedna nejmenovaná osoba v naší rodině koukala na peníze tam, kde by se opravdu nemělo ;-).

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.