Vyberte možnost Stránka

5 tipů na dárky pod stromeček

5 tipů na dárky pod stromeček
Rate this post
!AdSense – before contentPokud jste nechali nákup dárků na poslední chvíli, jistě už na vás začíná doléhat stres z toho, že Vánoce už jsou téměř tady a vy jste stále ještě nevymysleli, co vlastně svým blízkým koupit. I bez vlastního nápadu můžete bodovat se skvělými dárky. Sestavili jsme pro vás žebříček pěti nejoblíbenějších dárků pro muže.

Vymýšlení dárku a jejich shánění není nic snadného a časově nenáročného. Proto jsme se rozhodli vám pomoc. Následujících pět tipů na dárky Vám jistě výběr usnadní.

Obsah článku

1. Technika

Technický dárek potěší každého chlapa. Ať už mu koupíte tablet, kameru do auta nebo originální USB Flash disk.

2. Zážitek

Zážitky jsou skvělou alternativou, když nevíte co. Věnování zážitku je jistotou úspěchu, stačí vybrat pouze oblast, která je dotyčnému blízká. V nabídce jsou různé adrenalinové zážitky, kam patří jízda tankem, větrný tunel a nebo třeba flyboarding. V případě, že dotyčný má raději dobré jídlo a pití, pak zvolte gurmánský zážitek.

3. Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je opravdu výborným nápadem. Pokud si například nejste jisti tím, co má váš blízký rád, jakou má velikost apod., pak zvolte dárkový poukaz. Letos jsou oblíbené poukazy do restaurací, obchodů s oblečením, fitness center … .

4. Spodní prádlo

Spodní prádlo je už řazeno mezi klasiku, která potěší snad každého chlapa. Je to milý dárek, který je cenově dostupný a obdarovaného potěší. Stačí pouze zvolit styl spodního prádla. Nejoblíbenější jsou pánské boxerky v moderních nebo vtipných designech. Boxerkový střih spodního prádla je velmi oblíbený pro komfort, který přináší během jakéhokoliv pohybu. Boxerky jsou vhodné pro běžné nošení, ale i sportovní aktivitu.

5. Kosmetika

Kosmetické balíčky, parfémy jsou častou součástí vánoční nadílky.

Kde nakoupit?

Nákup vánočních dárků v obchodních centrech je v této době jen pro otrlé. Pokud chcete dárky pořídit v klidu a za super ceny, volte internetové obchody. Jejich nabídka je širší a samotný nákup proběhne rychle, bez tlačenic a stresu.

Už víte, jaký dárek koupíte svým blízkým?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.