Vyberte možnost Stránka

Vánoční styling vousů aneb přichází Decembeard!

Vánoční styling vousů aneb přichází Decembeard!
Rate this post
!AdSense – before contentMovember přišel a odešel, jeho duše však žije dál v podobě nového trendu zvaného Decembeard!

Movember je už minulostí a pánové chtějí znovu upoutat pozornost svými vousy. Decembeard není jako Movember o knírku, jde o to vánočně ozdobit svou plnovous. Kreativitě se meze nekladou, možná i proto je Decembeard více zábavnější! Navěšte si na vousy nejrůznější vánoční ozdoby a vyfoťte se!

Nechte se inspirovat a jděte do toho také!

 

Decembeard 2014

decembeard-1 decembeard-2 decembeard-3 decembeard-4 decembeard-5 decembeard-6 decembeard-7 decembeard-8 decembeard-9 decembeard-10 decembeard-12 decembeard-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.