Vyberte možnost Stránka

Postelové trendy! Znáte je?

Postelové trendy! Znáte je?
Rate this post
!AdSense – before contentZajímáte se o novinky v módě? Záleží vám na tom, abyste se ve svém oblečení cítili dobře? Nenechte si ujít náš článek, který vám prozradí, jaké jsou poslední módní trendy v kategorii oblečení do postele!

Snažíte se držet krok s módními trendy? Nakupujete si módní kalhoty, trička, či spodní prádlo… . Pomysleli jste však na to, že i doma v posteli můžete být in? Posledním aktuálním hitem jsou pánské noční košile!

 

Dopřát si luxusní spaní a zároveň být in!

Klidný spánek vás se škrtící gumou od trenek, či pyžamových kalhot rozhodně nečeká! Už proto si zamilujete volnou pánskou noční košili, která vás budit rozhodně nebude.

Nošení noční košile je nejen  pohodlné, ale také zdravé!

Zatímco těsné trenýrky či pyžamo škrtí a blokuje volné proudění v žilách a lymfatických cévách, košile žádné omezení nezpůsobuje. Po oblečení a ulehnutí o košili téměř nevíte, a tak nejen rychle usnete, ale také si užijete tvrdého spánku bez buzení. Zatímco v pyžamu se celou noc převalujete, v košili si užijete příjemných snů bez jediného probuzení!

Proč spát v košili, když stejného pohodlí docílíte i tak, že budete spát nazí?

Nahota člověka skutečně během spánku neomezuje, ale jen do té doby, než začne zimní období. Pak rádi sáhnete po pánské košili, která vás bude příjemně hřát po celou noc a zároveň nebude nikde tlačit a ni škrtit!

kosile-1

Noční čepice zabrání chladu i padání vlasů!

90% tepla uniká z hlavy!

Tento věděcky dokázaný fakt může způsobovat prochladnutí i během spánku. Abyste zabránili nepříjemnému chladu, doplňte pohodlnou pánskou košili čepičkou. Ta vás nejen zahřeje, ale také zabrání padání vlasů do postele.

 

Které pánské košile jsou aktuálně nejvíce in?

Stejně tak jako dámské noční košile, jsou i ty pánské dostupné v různých vzorech a barevných provedeních. Vybrat si lze vtipné veselé potisky, nebo klasické barvy a vzory. Záleží jen na vás, jaké zpracování je bližší vašemu vkusu.

kosile

Pánská noční košile v tlumených podzimních barvách. Ukázka z e-shopu vasespani.cz

Jak správně vybrat košili na spaní?

V případě, že se jedná o vaše první noční košili a s výběrem si tedy nevíte moc rady, informujte se u samotného prodejce. Ten vám poradí nejen s výběrem materiálu, ale také s vhodnou délkou a střihem.

V internetovém obchodě Vasespani.cz si vyberete ze široké nabídky nočních košil jistě tu správnou! Obchod totiž nabízí skutečně velký výběr barev, vzorů i velikostí nejen pro muže, dostupné jsou i noční košile pro ženy, či dívčí noční košile!
Nosíte nosíte noční košile nebo jste ještě stále zastáncem klasického nudného pyžama?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.