Vyberte možnost Stránka

Kšandy a šle – Jejich nošení vás bude bavit!

Kšandy a šle – Jejich nošení vás bude bavit!
Rate this post
!AdSense – before contentV pánském šatníku by nemělo chybět hned několik doplňků, patří mezi ně kvalitní pásek, kravata, motýlek, kapesníček a také kšandy. Jak jste na tom vy s nošením kšand?

Původně byly kšandy a šle určeny k tomu, aby nepadaly kalhoty. Dnes je to už vysloveně stylový doplněk, kterým se lze velice dobře odlišit.

Moderní kšandy nabízejí několik způsobů nošení, který si vyberete vy?

Obsah článku

Podle pravidel?

K nošení kšand se váže jedna zásada, a to nosit kšandy nebo pásek a nikdy ne dohromady. Tím se můžete, ale také nemusíte řídit. Aktuální trendy povolují obléct stylové šle i k běžnému opasku. Moderní kšandy také umožňují zajímavé kombinování s úzkými kravatami.

Kterému stylu podlehnete?

Barvy kšand aneb Jen seriózně?

Pokud bychom se zaměřili na barevnost šlí, je zde samozřejmě několik možných cest. Můžete se vydat po té seriózní, tedy osvědčené černé, šedé nebo hnědé klasice. Ovšem považujete-li se za mladé či naopak zralé, můžete vyzkoušet i barvy, které by na manažerovi působily až moc rušivě. Řeč je o červené, fialové, tyrkysové apod.

V případě, že sako nesundaváte, není třeba svůj vkus jakkoliv krotit, noste si prostě co a kdy chcete.

ksandy-2

Jak dlouhé, jak široké

Při výběru budete jistě řešit, jaké rozměry a zpracování kšand volit. Doporučujeme zakoupit co nejpružnější, univerzálním rozměry je délka 75 cm (po natažení až 220) a šířka 2,5 cm. Pořídit si můžete kšandy širší i užší, podle toho, který design vám lépe sedne k vašemu stylu oblékání. Vždy však dbejte na kvalitu zpracování.

ksandy-4

Udělejte si radost a pořiďte si kvalitní a stylové kšandy!

Ladíme kšandy

S laděním šlí si nebudete muset dělat příliš těžkou hlavu. Kšandy prostě snadno zkombinujete s barvou kravaty. Toto stylové pravidlo se bude snadno plnit každému muži, a pokud si to chcete skutečně usnadnit, kupte si kravatu a šle najednou a ve stejném odstínu. Vyhnete se tak marnému hledání vhodné kravaty k nové koupeným šlím.

ksandy-1

Nosíte kšandy nebo nad tím stále jen uvažujete?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.