Vyberte možnost Stránka

Pánské ležérní tenisky – jak najdu perfektní pár?

Pánské ležérní tenisky – jak najdu perfektní pár?
Rate this post

 

Je spousta možností, podle čeho si můžete vybírat správný pár bot. Mnozí ale vybíráme jen podle toho, co se nám líbí, a zapomínáme na další aspekty, které přitom při nošení značně oceníme. Které to jsou a jak najít správný pár pánských ležérních tenisek?

Znáte velikost svých nohou?

Aby vám pánské sportovní boty skvěle „padly“, změřte si nohu a připočtěte nadměrek 6 – 10 mm. Výsledné číslo by mělo odpovídat délce stélky vaší obuvi. Tak budete mít boty, v nichž bude mít noha dost prostoru na to, aby se volně hýbala a vám se dobře, a také zdravě chodilo.

Materiál a tvar obuvi

Je rozdíl, jestli chcete sportovní boty nosit na jaře, kdy je ještě poměrně chladno, nebo během letních dnů. Tomu byste měli uzpůsobit materiál, z něhož budou sportovní boty ušity. Model, který si vyberte, může být méně či více otevřený, výškově pod nebo nad kotníky, více či méně větrat… Na sychravé dny jara zřejmě upřednostníte uzavřené kožené sportovní boty, v létě při chladnějším počasí spíš prodyšné a vzdušné sportovní boty.

Skvěle kombinovatelné boty

Obuv by nám rozhodně neměla ležet v botníku, ale měla by být používána. Proto zohledněte i váš šatník. Nosíte spíš klasické sportovní oblečení, ležérní modely, nebo máte rádi eleganci? Stále jsou velmi moderní bílé sportovní modely, které lichotí mužům mladším i starším. Stejně tak jsou populární boty v černém, tmavě modrém nebo šedém provedení. Žádané jsou i kombinace těchto barev, kdy mohou mít boty bílé módní podešve. Jestliže zvolíte pár ve správném stylu a barvách či barvě, kterou rádi nosíte, budou se vám boty k oblečení výborně hodit. Skvěle kombinovatelné jsou především boty bílé, šedé nebo černé, ať už jsou ušity v jakémkoli stylu.

Bohatý výběr nabízí např. prodejny obuvi CCC, přičemž nakupovat můžete jak v kamenných prodejnách, tak na internetu. Vyberou si muži s menšími i většími chodidly, milovníci každého stylu i materiálu. Prodejny CCC nabízí nejen pánskou obuv, ale i boty dámské a dětské, nechybí zajímavé akce, sezónní akce nebo výprodeje.

Neváhejte a navštivte i vy prodejnu CCC nebo e-shop na webových stránkách ccc.eu/cz, a vyberte si pánskou sportovní obuv dle svého gusta.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.