Vyberte možnost Stránka

Kvalitní hodinky jsou skvělým dárkem pro mladé i seniory

Kvalitní hodinky jsou skvělým dárkem pro mladé i seniory
Rate this post

 

 

Čeká vašeho syna za pár dnů maturita, a proto přemýšlíte, co zvolit jako dárek za její úspěšné absolvování? Anebo bude mít váš bratr, kamarád nebo otec narozeniny, a vy hledáte dárek, který by byl zajímavý, užitečný, a přitom v něčem originální. Pokud se rozhodnete pro koupi kvalitních hodinek, budou výborným dárkem k jakékoli příležitosti pro muže, ale i pro drtivou většinu žen.

Znáte značku Festina?

Možná vám hodinky Festina nic neříkají, možná jste o nich už slyšeli. Tato značka působí na hodinářském trhu ve více než 90 zemích na pěti kontinentech. Ročně prodá asi 50 milionů modelů. Už to vám může napovědět, jak úspěšná je tato značka. Stále navrhuje nové a nové modely, které jdou s dobou, zároveň však takové, které jsou udržitelné a jsou evergreeny, které budete moci nosit i po deseti či dvaceti letech, a stále budou cool.

Festina Automatic hodinky

Spokojeni jistě budete, když se rozhodnete pro Festina Automatic hodinky neboli hodinky s automatickým strojkem. V nabídce je aktuálně celkem téměř 50 modelů pro obě pohlaví. Co třeba pánské hodinky Festina Automatic Skeleton F20574/1? Jde o velmi hezky a důmyslně zpracované hodinky, u nichž můžete sledovat práci automatického strojku. Jsou vodotěsné do 50 m a jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Krásné a vznešené jsou zlaté hodinky Festina Sapphire Automatic. Jsou zhotoveny z nerezové oceli pokryté zlatým PVD povlakem. Hodinky disponují denním datem, jsou vodotěsné do 100 metrů…

Sportovní, ležérní, elegantní hodinky

Z mnoha modelů hodinek si určitě vyberte na webových stránkách hodinkovna.cz. Pánské hodinky v mnoha podobách za klasické i akční ceny, to je skvělou předzvěstí toho, že si vyberte pro sebe i pro kohokoli jiného.

Podívat se můžete i na dámské hodinky, které využijete např. na Vánoce nebo k významnému životnímu jubileu či události. Tímto dárkem zaručeně potěšíte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.