Vyberte možnost Stránka

Žlutá – Barva, které se muži zbytečně vyhýbají!

Žlutá – Barva, které se muži zbytečně vyhýbají!
Rate this post
!AdSense – before contentDrtivá většina moderních chlapů tíhne k jednoduchým, neutrálním barvám na svém oblečení. Tmavé odstíny šedé, modré, černé jsou klasika, kterou lze vidět na každodenních i slavnostních outfitech pánů tvorstva.

Není to nic proti ničemu, přesto, aby tmavá barva splnila účel je třeba jí “rozbít“ světlou… proč ne třeba žlutou

Tmavě laděné outfity jsou jistotou, ve které se “nedá“ nic pokazit. Není se čemu divit, že ulice jsou plné tmavě oděných mužů.

Dnes se vám tedy pokusíme nasadit žluté brýle, možná tak zjistíte, že tato barva sluší, ať jí dáte šanci na kalhotách, slunečních brýlích nebo si uděláte radost žlutým oblekem pro radost.

Vypadat dobře v žluté není žádná věda, výsledek může být elegantní, sportovní nebo vyloženě nedbalý. 

Obsah článku

Začněte zlehka!

Jaro se pomalu ale jistě blíží, není se tedy čemu divit, že pociťujete přirozenou touhu oblékat se veseleji a barevněji. Žlutá je typicky veselou, přesto se nemusíte obávat vzhledu klauna.

Začněte nenápadně a lehce, za žluté sluneční brýle se vážně stydět nemusíte, ani žlutá pletená čepice nebude budit žádný velký rozruch.

zluty-04

Pro snadný začátek doporučujeme nakoupit žluté doplňky, které budou plnit službu rozzáření outfitu perfektně. Foto: Pinterest

Žlutý krok

Do práce se vám půjde hned snáze, když obujete trendy botasky ve žlutém provedení! Opět jde o snadný a bezbolestný způsob, jak žlutou zařadit do šatníku, v tomto případě do botníku. Žluté kecky mají tu výhodu, že se hodí k vašemu běžnému oblečení, tedy žádné další výdaje za další kousky.

Nezapomeňte, že žluté boty, stejně tak jako jiné, musí perfektně padnout. V případě, že koupíte až moc těsné, je několik možností, jak je roztáhnout.

zluty-02

Ponožky nebo boty, ve žlutém provedení je to vždycky dobré! Foto: Pinterest

Energie sbalená na cesty

Jste ten typ člověka, který vyžaduje od svého oblečení pohodlí i styl. Žluté kousky nabídnou ještě více – budou vás dobíjet pozitivní energií kdekoliv a kdykoliv.

zluty-05

Čím více žluté dáte šanci, tím více budete zářit spokojeností. Foto: Pinterest

zluty-08

Svetr nebo sáčko? Hlasujeme pro obojí! Foto: Pinterest

Žlutá elegance

Žlutý oblek budete muset u svých přátel nejspíš trochu obhajovat, ale uvidíte, že ženy! vás ve žlutém obleku ocení a možná konečně kývnou na to dlouho nabízené kafe.

Váháte nad investováním do žlutého obleku? Tento model z vás udělá alfa samce mezi kravaťáky!

zluty-03

Věděli jste, že: žlutý oblek funguje jako afrodiziakum? Spojuje eleganci, sex a moc. Foto: Pinterest

Jak vás jen napadne!

Buďte kreativní, buďte originální, nahoďte žlutou a vyrazte do ulic!

zluty-06

Vypadat jinak, veseleji, může být příjemné. Trocha barev je v období jara a léta nutnost! Foto: Pinterest

zluty-07

Že vás žluté oblečení a doplňky pro muže neoslovily? A co nový styl vousů nebo účesu? Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.