Vyberte možnost Stránka

Ženy jí, muži slintají

Ženy jí, muži slintají
Rate this post

Všimli jste si někdy, jak jsou ženy sexy, když jí své oblíbené jídlo? Jasně, že všimli! Kdo by si toho nevšiml!?

Chytrá žena ví, že vařením a dobrým jídlem dokáže udržet vztah silný a šťastný. 

Ovšem nejedna žena už se naučila používat jídlo jako nástroj svádění. Už to není jen o snadné přípravě steaku, ty potvůrky dokáží ze své diety udělat vzrušující představení!

Obsah článku

Pravidelnost je nanejvýš žádoucí!

Přiznejme si, že mít na stole každý den kus dobrého masa a někdy i něco sladkého na zub je prostě paráda. Víme, že najít dobrou milenku, zkušenou kuchařinku a parťačku do (ne)pohody není nic snadného, s trochou štěstí to ale možné je!

Pravidelnost je v jídle, stejně tak v sexu, důležitá. Není ovšem nad to, když žena tyto rutiny nabourá a příjemně zpestří. Jak? 

Nevinné potraviny, které v mužích vzbudí chuť na sex!

Škola svádění je pro ženy zcela zbytečná, ony totiž moc dobře ví, co dělat, aby muže vzrušily! Zdánlivě nevinné příležitosti se změní v sexy show!

1. Žena jí mrkev

Mrkev je základ její diety. Nic proti zdravým svačinkám, ale když si ostrouhá pořádný exemplář této zeleniny, nelze myslet na nic jiného, než na sex.

2. Ženy líže nanuk 

Líže a cucá, cucá a líže a pořád dokola až…

zeny-ji-02

3. Žena jí banán

Banán je důležitá součást tréninkového jídelníčku. Víme. Ale zároveň jde snad o nejvíc erotické ovoce vůbec! V puse jí banán zanechá tak sladkou chuť, které chlap prostě neodolá.

4. Žena jí mléčné dobroty

Když se s chutí napije mléka, nebo si pomlaskává na bílém jogurtu, vůbec nevadí, když se trochu pocintá, naopak!

5. Ženy jí hot dog

Že na dietu kašle? Tím lépe! Hot dog nebo pořádná klobása v její puse dokáže také řádně polechtat mužskou fantazii.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!