Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat šperk pro ženu? Postřehy pravého chlapa vám ulehčí nákup

Jak vybrat šperk pro ženu? Postřehy pravého chlapa vám ulehčí nákup
Rate this post

Co může být pro chlapa horší než nákup šperků se ženou? Výběr správného šperku bez ženy. Jak vybrat šperk a připravit partnerce překvapení, které se nebude muset vracet?

Každý z nás někdy už kupoval šperk pro ženu. Přítelkyni k výročí, mamce k narozeninám, kamarádce k svátku, babičce k Vánocům… 

Všechny ty nákupy šperků byly náročná práce! Vzít v potaz styl obdarované, cenu, typ a velikost šperku, aby výsledné třpytivé překvapení udělalo opravdovou radost.

Obsah článku

Mé rady, které vám to ulehčí

Jelikož mám poměrně rozvětvenou rodinu, plnou krásných, vybíravých a neskutečně rozmazlených žen, kupuji šperky dost často a mám tedy hodně zkušeností, které vám rád předám!

Jak vybrat správný šperk?

Díky mým tipům už nebude výběr šperků pro ženu problém!

1. Snažte se být originální, ale zachovat její styl

Každý žena má styl oblékání a stejně tak si vybírá určité šperky. Některá nosí jen náušnice, jiná ráda doplní svou šperkovnici o nový náramek či prsten. No pak jsou ženy, které milují šperky bez rozdílů a zdobí se, co jen to jde. Zjistit, jak to má se šperky vaše přítelkyně/matka/kamarádka, není nic těžkého. Stačí si ji pár dnů dobře prohlížet. Nosí prsteny každý den, zatímco ten přívěsek na krk jen, když se chce opravdu líbit?

Až zjistíte, jak to má daná žena se šperky, je na čase, začít svůj výběr pomalu ale jistě cílit. Mít jasno, jaký šperk vlastně koupit, z jakého materiálu i velikosti. To všechno lehce odpozorujete, vážně!

klenota-1

Pro příklad uvedu jeden ze svých úspěšných nákupů šperku. Byl pro mou dobrou kamarádku, díky které jsem získal tip na skvělou práci. Třpytivá odměna byla jasnou volbou. Pozorným sledováním jsem zjistil, že nosí náušnice tzv. pecky. Pak už to bylo snadné, jen jsem v rámci originality zvolil pecičky s drahým kamenem. Daroval jsem zlaté náušnice s akvamarínem.

Její nadšení neznalo mezí a dodnes je tento šperk její nejoblíbenější a její nejoblíbenější přítel!

2. Prsten si pečlivě přeměřte

Rozhodl jste se pro nákup prstenu? Opět platí, že se vyplatí vypozorovat, co má dotyčná ráda a stejně tak platí, že někdy se prostě vyplatí zariskovat a vybrat něco, co ještě v rámci svého oblíbeného nemá. Prsteny jsou však ošemetnou záležitostí v jedné věci, a to velikosti.

Abyste objednali správnou velikost prstenu, budete si muset zahrát na detektiva. U přítelkyně je vloupání se do šperkovnice a přeměření prstýnku snadné, ale u jiných příbuzných budete muset zapojit někoho dalšího z rodiny.

Tip! Přeměřte velikost prstenu za pomoci tištěné předlohy

jak-vybrat-sperk-2

Prsteny k ženám patří – Ozdobte svou přítelkyni tím nejkrásnějším prstenem z nabídky klenotnictví klenota.cz! Foto: Instagram klenotaonline

klenota-3

I běžný den může být ještě lepší! Chvíle volna i pracovního nasazení zpříjemní každé ženě krásný šperk. Foto: Instagram klenotaonline

3. Nakonec dárek největší – zásnubní prsten

Žádal jsem o ruku jen jednou a doufám, že také naposledy. Protože zásnubní prsteny jsou ta nejtěžší disciplína, co se nákupu šperků týká. Proto, pokud si nejste jistí, je nejlepší variantou zapojení nejlepší kamarádky nebo velmi opatrné pátrání na vlastní pěst. Možná budete mít to štěstí a sama budoucí nevěsta vám nevědomky poradí tím, jak bude mluvit o krásném zásnubním prstenu s diamanty své známé.

zasnuby-klenota

Co se zásnubního prstenu týká, nedržte se u zdi – cena šperku by měla odpovídat velikosti tohoto životního kroku! Foto: klenotnictví klenota.cz

Internetové klenotnictví Klenota pomáhá mužům nakoupit ty nejkrásnější zásnubní zásnubní a diamantové prsteny, zlaté a perlové šperky i šperky s drahokamy (smaragd, rubín, safír) už roku 2009. Prsteny dělají také na zakázku s možností volby ryzosti zlata a volny diamantů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!