Vyberte možnost Stránka

Připravte hostům lahodné pokrmy s pomocí drcených rajčat ze Španělska

Připravte hostům lahodné pokrmy s pomocí drcených rajčat ze Španělska
Rate this post

Máte menší restauraci, ve které vaříte ta nejlepší jídla, aby k vám hosté rádi a často chodili? Anebo máte pizzerii, bar, výrobnu potravin, či jiné zařízení, kde potřebujete konzervovanou zeleninu a ovoce? Pak si pořiďte kvalitní potraviny přivážené ze Španělska a jiných zemí, které vás překvapí svou kvalitou a příznivou cenou. Na náš trh je dováží BMC Brno.

Podívejte se do rozsáhlého katalogu

Velmi často poptávaná jsou drcená rajčata, o nichž se vše potřebné dozvíte na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/drcena-rajcata-polpa-fine-di-pomodoro-4050-g.html. Použít je můžete na všechna jídla, v nichž mají být rajčata znát. Jde o drcené kousky rajčat v rajčatové šťávě, kvalitní výrobek bez zbytečných přídatných látek. Hodí se na přípravu omáček, polévek, ale také k ochucení pokrmů. V nabídce je několik velikostí balení, aby si mohl vybrat každý zájemce dle rychlosti své spotřeby. Velké balení 4 050 g je určeno pro velkoobchodní sítě, restaurace a sítě Horeca.

Také drcená rajčata bag in box vám mohou přijít vhod. Tady je balení rovnou 10-ti kg. Koupit od BMC Brno si můžete i rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji v různě velkých baleních, Pizza Salsu kořeněnou 12/14 ° BRIX 4 150 g nebo Pizza Salsu kořeněnou 14/16° BRIX 4 150 g a mnohé jiné, rajčatový protlak Doppio Concentrato di Pomodoro 800 g a mnohé jiné.

Konzervované ovoce, ryby, delikatesy, alkohol…

Nejen krájená rajčata a jejich další podoby BMC prostřednictvím své značky BASSTA zákazníkům přináší. Ze zeleniny jsou to sterilované artyčoky, chřest, cizrna, fazole, zeleninové směsi, kukuřice, hrášek, zeleninové delikatesy. Z ovoce si můžete zvolit konzervované broskve, hrušky, meruňky, mandarinky, ananas, hroznový kompot či ovocný koktejl.

Pojďte se podívat i na alkohol, víno, vinné octy, paštiky, mandle, oleje, olivy, maso, citronovou šťávu, koření, delikatesy, dárkové sady… Každý si zde najdete zboží, které ve své firmě či jinde uplatní. Více na bmcbrno.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.