Vyberte možnost Stránka

Domácí spotřebiče, které si zamilujete po prvním vyzkoušení

Domácí spotřebiče, které si zamilujete po prvním vyzkoušení
Rate this post

Je mnoho spotřebičů, které nám usnadňují práci. A jsou také ty, které nám nejen usnadní práci, ale také udělají radost, díky nimž lépe relaxujeme, užíváme si volné chvilky sami se sebou, nebo přáteli. Co se vyplatí mít doma, v kuchyni, abyste měli povinnosti denního života rádi?

Pomalé, bezpracné a šetrné vaření

V posledních letech jste jistě zaznamenali příchod spotřebičů, které vše zvládnou rychleji, jsou výkonnější. Trochu jako bychom se vraceli zpět v čase vás může napadnout při zmínce o pomalých hrncích. Nenechte se však mýlit. Jde o hrnce, které vaří pomaleji, ale to proto, že díky pomalému vaření si pokrmy zachovávají více vitamínů, minerálů, stopových prvků… jednoduše jsou pro nás lépe připraveny.

Na trhu je dostatečný výběr pomalých hrnců. Koupíte je již od několika stovek korun po tisíce. Rozdíl je především v objemech a příkonech. Je dobré zvážit, pro jak početnou rodinu hrnec potřebujete a jak často jej chcete používat. Jste-li sami nebo ve dvou, bude vám stačit i menší hrnec. Jestliže je vás ale víc, hrnec na 4 porce by vás rychle omrzel. Jestliže tedy chcete občas vařit do zásoby.

Velkou výhodou pomalých hrnců je, že mají uvnitř různé nádoby, které většinou můžete použít i do trouby a myčky. Údržba je snadná, vnitřní kastrol lze snadno vyjmout a umýt. Ovládání zvládne i ten, kdo není zrovna technický typ nebo již má nějaká ta léta.

Při výběru vám zajisté pomůže recenze pomalých hrnců. Stačí si ji projít a rychle poznáte, který hrnec by mohl být tím pravým právě pro vaši rodinu.

Aby byla káva skutečně lahodná

Kávu pije většina z nás. Je však velký rozdíl, jestli si ji připravujete z kupované namleté kávy, z rozpustné kávy, nebo jestli máte kávovar. A u kávovarů je také velký rozdíl. Kapslové nebo na zrnkovou kávu, záleží na tom, co upřednostníte. Pro skutečné gurmány, kteří si potrpí na prvotřídní kvalitě je určitě lepší kávovar, který připraví kávu z čerstvě namletých kávových zrn. Jestliže nepijete kávu denně, bude vám stačit i kávovar kapslový.

Jestliže rádi šetříte, určitě se předem informujte i na to, kolik vás šálek kávy bude stát. K čemu by vám byl kávovar, kdybyste jej pak nechtěli používat kvůli tomu, že se vám např. kapsle zdají drahé.

Podívejte se na přehledný test kávovarů. Nejenže uvidíte, které kávovary kapslové a které na zrnkovou kávu dopadly nejlíp, ale najdete i rady, jak vybírat a na co vše si dát pozor.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.