Vyberte možnost Stránka

Pečený losos s pikantní hořčicí – nelze odolat!

Pečený losos s pikantní hořčicí – nelze odolat!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud sháníte recept na jednoduchou, rychlou a chuťově vynikající večeři, pak je vaše hledání u konce! Připravte si pečeného lososa dochuceného pikantní hořčicí!

Muži se na večer často odbívají nezdravými polotovary, které si ohřejí v mikrovlnné troubě. Přitom udělat si zdravou večeři trvá několik málo minut!

U pečeného lososa je třeba pouze 5 minut na přípravu a po 12 minutách pečení máte chuťově neodolatelnou a navíc zdravou večeři na stole!

Chcete recept jako důkaz? Tady ho máte:

Pečený losos s pikantní hořčicí

Připravte si: 2-3 lžíce oblíbené rýže, 2 lžíce pikantní dijonské hořčice, 2 lžíce vinného octa, 1 čajovou lžičku řepkového oleje, porci čerstvého lososa

Nyní už je to tak snadné!

1. Předehřejte si troubu na 190°C

2. V misce smíchejte do hladké konzistence ocet, hořčici, olej.

3. Připraveného lososa potřete připravenou směsí a dejte péct na pečící papír po dobu 12 minut.

4. Mezitím si uvařte rýži do měkka.

5. Servírujte lososa spolu s rýží.

Dobrou chuť!

Napište nám, jak vám pečený losos chutnal!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.