Vyberte možnost Stránka

Dáte mi svojí vizitku?

Dáte mi svojí vizitku?
Rate this post
!AdSense – before contentNa tuto otázku již není třeba odpovídat, že žádnou bohužel nemáte. Přinášíme vám tipy, jak si udělat vizitku snadno a rychle!

Většina lidí si myslí, že vizitky nepotřebuje, možná se s tímto názorem ztotožňujete i vy! Ale je přeci tolik situací, kdy člověk vizitku využije či dokonce potřebuje!

Vizitka je jednoduché a elegantní řešení, jak někomu na sebe dát svůj kontakt!

Každý jednou dospěje do doby, že začne uvažovat o své vlastní vizitce. Většinou tato doba nastane po nějaké události, kdy je člověk osloven a následně požádán o vizitku. Trapné koktání a nechápavý výraz druhého, člověka přesvědčí o tom, že vizitka je potřebná a velice praktická věc.

 

Obsah článku

Nechte za sebe promluvit svou vizitku

Předání té malé kartičky se svým kontaktem vyjadřuje mnoho. Ukažte, že jste si jistý sám sebou, aniž byste řekl jedno slovo. Vizitka není jen jméno a kontakt na sebe. Jde o elegantní znamení, že máte zájem o další setkání. Předání vizitky není o překotném vyťukávání telefonního čísla a jeho diktování, jde o čistou a stylovou výměnu.

 

Každý vizitku jistě využije!

Člověk si to neuvědomuje, ale stačí jen málo a ocitne se v situaci, kdy chce získat kontakt nebo dát ten svůj. Vlastní vizitka vám dává prostor k jednoduchému představení vaší osoby bez zbytečných slov.
S vlastní vizitkou budete mít možnost dát svůj kontakt elegantně, bez přemýšlení, jak to udělat, aby to nebylo ‘’trapné’’.

vizitky-11 vizitky-12

vizitky-13 vizitky-14

 

Konec domácího ‘’patlání’’ ve Wordu, nyní stačí jen vybrat, vyplnit a odeslat!

Vymyslet styl vizitky a pak ho vytvořit, není vůbec nic snadného. Proto vsaďte na práci profesionálů. Tvorba vizitky on-line je prací na pár minut. Stačí si vybrat nějakou tu osvědčenou a od profesionálů ‘’vymazlenou’’ vizitku, kam doplníte pouze své údaje a dáte odeslat!

Komu svou vizitku svěřit?

Ofsetová tiskárna Tisknisi.cz nabízí absolutně snadnou realizaci vlastní vizitky. Vyberte si zde z obrovské nabídky již připravených vzorů vizitek (nebo si zvolte design svůj) a nechte si udělat oboustrannou vizitku na prémiovém papíru za cenu jednostranné. Navíc dostanete výraznou slevu na koupi vizitkáře. Tisknisi.cz vám vytiskne vizitku, ale i jiné tiskoviny v plné kvalitě!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.