Vyberte možnost Stránka

Řešíte, jak zastřešit své podnikání? Poradíme moderní způsob

Řešíte, jak zastřešit své podnikání? Poradíme moderní způsob
Rate this post
!AdSense – before contentRozjel se vám byznys do nevídaných rozměrů? Hledáte nové zastřešené sklady? Poradíme, jak se s touto obtíží vypořádat stylově. Moderní textilní haly jsou rychlá a levná záležitost!

Převážná většina podnikatelských aktivit potřebuje nějaké zastřešení. Někdy je potřeba “pouze“ sklad, jindy výrobní hangár a v některých situacích člověk potřebuje halu, v níž může uspořádat předváděcí akce, veletrhy apod. – samozřejmě, že ve všech případech hledáte rychlé a pokud možno i levné řešení, nikoliv však na úkor celkové kvality.

Plachtové montované haly jsou skvělým kompromisem, co se poměru výdajů a získané užitné hodnoty týká. Běžně jsou tyto haly využívané jako skladové prostory, hangáry, sportovní haly a jízdárny či místa k ustájení zvířat.

Taková textilní hala se dá využít různě. Poznejte její výhody a konečně zastřešte své podnikání!

Žádný nekvalitní hadr, ale vysoce odolný textil

Když se řekne kvalitní textil, každému chlapovi vyskočí obrázek jeho drahého obleku, který ho doprovází každý den do práce, na rande, po městě… Asi málokdo by si představil, že textil může ochránit i něco jiného než tělo, něco tak velkého, jako je celý byznys! A skutečně je to tak.

Textilní haly vás svými vlastnostmi překvapí. 

Konstrukce je tvořena systémem ocelových příhradových rámů, jenž se pospojují fixačními ztužidly. Tento základ pak pokrývá vysoce odolná PES tkanina, jenž je zařazena do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů. Plachta snadno odolává klimatickým podmínkám i vnějším vlivům, vyznačuje se dlouhou životností a její barevné provedení/velkoplošný potisk je čistě na vás.

Hala vám může sloužit několik let, ale problémem není ani časté přesouvání, parametrické upravování či připojení k jiné budově. Jednoduché demontování a snadné opětovné složení je doménou právě textilních hal. Provoz je zcela bezúdržbový.

hala-01

Za největší pozitiva považujeme snadnou výstavbu a možnost realizace na jakémkoliv vyrovnaném terénu. Foto: Haly-polak.cz

Firma POLAK CZ má s realizací textilních hal letité zkušenosti

Zakládáte si na spolupráci s odborníky? Firma POLAK CZ je známá svým zodpovědným přístupem, vysokou kvalitou používaných materiálů a precizním dílenským zpracováním. Důkazem jsou stovky provedených odborných instalací textilních hal.

Pozitivní reference uslyšíte například od společností: Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově či dokonce Integry Automotive ve slovenském Lozornu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.