Vyberte možnost Stránka

Když chybí peníze

Když chybí peníze
Rate this post

Soukromí podnikatelé se musí často ohánět, aby si na sebe a případně i své zaměstnance vydělali dost peněz. A ani to nezaručuje, že to vždy zvládnou.

V soukromém podnikání vždy šlo, jde a půjde hlavně o to, aby si na sebe ten, kdo se mu věnuje, vydělal. Aby to přinášelo dostatečné příjmy, umožňující zaplatit vše, co je třeba, spokojeně z toho žít a nejlépe mít ještě nějaké ty úspory pro známého strýčka Příhodu, tedy pro nenadálé okolnosti, jež mohou nastat.

O zisky tu tedy jde především. Jenže tyto nejsou nikdy zaručené. I ten nejschopnější a nejpilnější z podnikatelů musí počítat s tím, že se to někdy může všelijak zašmodrchat, že může dojít ke komplikacím a bude zle.

A co znamená počítat s možnými komplikacemi? To znamená, že si někdo takový musí v rámci možností vytvořit rezervy. A také raději už v předstihu vědět, kdo mu půjčí scházející finanční prostředky, kdyby už nebylo vyhnutí.

Zdá se, že se o tématiku půjček vlastně až tak moc zajímat netřeba. Že když potíže nastanou, zajde se třeba někam do banky. Protože inzeráty na všelijaké úvěry najdeme lehce kdykoliv.

Jenže ono to tak snadné není. Protože půjček se u nás sice nabízí mnoho, jenže soukromému podnikateli nejednou nic jiného, než nebankovní hypotéka nepomůže.

Na to, aby si někdo půjčil, je totiž nejprve třeba splnit všechny požadavky, jež finanční instituce na zájemce o půjčku kladou. A zatímco v bankách jsou podmínky schvalování velice přísné, hypotéka pro podnikatele se získá docela snadno. U té stačí dát do zástavy nějakou nemovitost a prokázat alespoň minimální schopnost splácet, a je to. Leccos z nedostatků, jež mohou podnikatelé mít, se u takové nebankovní hypotéky toleruje, a okolnosti a podmínky takové nebankovní alternativy jsou flexibilní, a tedy často i přímo ideální.

A komu by nepomohla podobná půjčka, již lze splácet velice rychle stejně jako po dlouhou dobu, po malých i vyšších splátkách, s výhodnými úroky a dalšími pozitivy, že? Když se tato dá využít tak, jak je třeba, a tím podnikání určitě prospěje.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.