Vyberte možnost Stránka

Zahraniční zásilky může posílat každý – Využijte služby také!

Zahraniční zásilky může posílat každý – Využijte služby také!
Rate this post
!AdSense – before contentMezinárodní přeprava zásilek je díky zkušenostem a praxi Emons Spedice rychlá, bezproblémová a naprosto spolehlivá. Pokud tedy i Vy máte nějaké balíky, které byste potřebovali odeslat z pohodlí své firmy až do zahraničí, tak neváhejte kontaktovat právě tyto profesionály.

Můžete očekávat spolehlivé služby, které zahrnují zcela vše, co byste mohli jakožto nároční klienti požadovat. Samozřejmostí je objednání služeb online nebo prostřednictvím emailu, následné vyzvednutí připravených zásilek ve Vaší firmě a také možnost sledování stavu svého balíku.

Mezinárodní přeprava zásilek už nemůže být zkrátka jednodušší.

Zvolte správnou variantu

Pokud posíláte balík v rámci Evropy, tak pravděpodobně vsadíte na kamionovou přepravu. Kdy se Vám ale vyplatí letecká přeprava? Nebo naopak námořní přeprava?

Tyto dva typy volíte nejčastěji tehdy, když potřebujete přepravit zásilku někam dál, nejčastěji mimo Evropu. Vybrat z těchto dvou variant může být pro někoho ale také docela oříšek, proto se pojďme těmto rozdílným přepravním metodám podívat na zoubek, abyste věděli, která Vám bude vyhovovat víc:

  • Letecká přeprava – ten nejrychlejší způsob přepravy, doručení do několika pracovních dní, jedinou nevýhodou může být poněkud vyšší cena oproti námořní přepravě
  • Námořní přeprava – pomalejší typ přepravy, který je ale využíván nejčastěji klienty, kteří potřebují přepravit i několikatunové zásilky, možnost výběru z několika typů kontejnerů

balik-2

Spolupráce otevírá nové možnosti

Emons Spedice využívá k přepravě rozvinuté sítě letišť a přístavů celého světa. Právě proto se nebojte, že budete při odesílání omezováni pouze na určité státy. Tato společnost dokáže zprostředkovat doručení naprosto každého Vašeho balíku, a to právě díky spolupracím s mnoha významnými letišti i přístavy.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.