Vyberte možnost Stránka

5 tipů pro zlepšení vašich webových stránek

5 tipů pro zlepšení vašich webových stránek
Rate this post
!AdSense – before contentChcete, aby byl váš web více navštěvovaný? Aby byl více ziskový? Zjistěte, jak to udělat!

Toužíte po tom, aby byly právě vaše stránky nejlepší v daném oboru? Být tím nejlepším není jednoduché, ale je to možné. Zvláště pak, když se budete řídit následujícími kroky!

 

Obsah článku

Mířit na svůj cíl!

Zaměřte se na toho, kdo je přesně vaším zákazníkem. Nenabízejte své služby nebo zboží anonymnímu davu zákazníků. Budete zbytečně platit reklamu, která vám sice přivede na web větší počet lidí, ale na objednávkách se to neodrazí. Jasně si definujte, kdo je vaším zákazníkem a do této skupiny pak se svou službou nebo produktem ‘’miřte’’.

 

Tvořte svůj web pro zákazníky ne pro vyhledávače!

Máte na stránkách odkazy na nesouvisející obory? Je na váš web zaplněný ‘’SEO textem’’ bez smysluplného obsahu (opakující se klíčová slova, nesmyslné nadpisy apod.) Kupujete odkazy na netématických stránkách? Všechny tyto kroky ocení vyhledávače, ale co zákazníci? Budou se cítit na vašem webu dobře? Vyznají se v jeho uspořádání? Budou se k vám rádi vracet? Nejspíš ne, proto se zaměřte spíše na ně. Přední pozice ve vyhledávači vám mohou kdykoliv klesnout a pak oceníte uživatele, kteří se k vám i přesto vrátí!

 

Analýza nutná!

Dělejte pravidelně analýzy webu a jeho fungování, reklamních kampaní, porovnání s konkurencí nebo chování zákazníka. Díky tomu tak zjistíte, které marketingové kroky byly prospěšné, a které nikoliv.

 

Mít vyladěné stránky

Nefunkční odkazy, pomalé načítání nebo často spadlý server, to vše ovlivňuje nejen vaše pozice v neplaceném vyhledávání, ale také oblibu u uživatelů. Zapracujte na technickém vyladění svého e-shopu či blogu.

 

Jednoduchost se cení!

Za úspěšné stránky je možné označit takové, na kterých se zákazník pohybuje s přirozenou intuicí. Jednoduše vybere danou službu, produkt a objedná je. V případě potřeby kontaktuje prodejte atd. Nezahlcujte web zbytečnostmi, které možné zákazníky matou a odrazují od nákupu či od další návštěvy.

 

Jistota správně vytvořeného webu

WhiteHat.cz – tvorba webů a webových stránek

Pokud v této oblasti začínáte a chcete mít jistotu správně vytvořeného a uživatelsky přívětivého webu, pak kontaktujte online agenturu WhiteHat.cz, která se specializuje na tvorbu webů na redakčním systém WordPress.

whitehat-1

Jste spokojeni s fungováním svého eshopu?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.