Vyberte možnost Stránka

Myslíte to se svým byznysem vážně? Pak spolupracujte se skutečnými specialisty

Myslíte to se svým byznysem vážně? Pak spolupracujte se skutečnými specialisty
Rate this post
!AdSense – before contentS vervou a stoprocentní chutí jste se pustili do podnikání, ale jak to ve většině případů bývá, i vy jste přišli na to, že nemůžete celý byznys táhnout sami, protože zkrátka všemu nerozumíte? Přizvat ke svému projektu specialisty se vyplatí z mnoha důvodů.

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru lidské činnosti, jistě už jste přišli na to, že k práci je třeba různých znalostí, teoretických i praktických. Pokud tedy má váš projekt šlapat jako na drátkách, chce to přizvat odborníky a specialisty.

Říkáte si, jak máte stihnout vyřizovat pohovory, když vás podnikání zaměstnává na 100%?

Není žádný důvod, proč byste měli ztrácet svůj čas, když se o nábor specialistů se mohou postarat jiní. Světový lídr ve vyhledávání specialistů pozná skutečné odborníky vhodné pro vaše potřeby.

Pro rozvoj vašeho byznysu využijte Experis

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání odborníků pro různé oblasti, zejména však pro obory informačních technologií, finančnictví a účetnictví, inženýringu, manažerských pozic či zdravotnictví. Experis jako projekt společnosti Manpower Group se specializuje na projektová řešení zvláště v odvětvích, která pomohou rozvoji byznysu klientů.

Hledáte schopné pracovníky, kteří budou kvalitně a spolehlivě odvádět i ty nejnáročnější práce? S vhodně zvolenými odborníky se vaše podnikání stane úspěšnější v porovnání s konkurencí.

Využijte vyhledávání specialistů v rámci projektu Experis.

Společnost Manpower Group disponuje seznamem vysoce kvalifikovaných specialistů v různých oborech. Vybraného softwarového inženýra i odborníka na daně můžete zaměstnat na zkoušku přes systém Experis, díky čemuž se ujistíte, že jde o pracovníka odpovídajícího vašich potřebám… Zkrátka a dobře, že jde o skutečného specialistu, který vám pomůže s byznysem tak, jak jste očekávali.

V Manpower Group zajistí nábor cizinců, vyřídí všechny formality, připraví zkušební plán na míru, vyškolí vhodné kandidáty a ty na závěr otestují, čímž zjistí, zda se hodí pro váš byznys.

Využijte projektová řešení pro HR službyMSP (Managed Service Provider), TBO (Talent Based Outsourcing), RPO (Recruitment Process Outsourcing) a další. 

Ceny za služby jsou stanoveny individuálně, na základě vašich potřeb a požadavků.

Jste odborníkem a hledáte uplatnění?

Nacházíte se v opačné situaci, jste vyškoleným profesionálem a nevíte, kde svou kvalifikaci zúročit? I v takovém případě využijte pracovní portál Experis. Úzké zaměření tohoto projektu zajistí intenzivní přístup k vaší osobě. Získáte potřebnou motivaci, nastavíte si podmínky pro optimální prostředí výkonu vaší práce, zjistíte, jaké je ideální uplatnění.

Poskytnutí důležitých know-how a intenzivní příprava na budoucí pohovory zajistí brzké sehnání práce odpovídající vašim znalostem a schopnostem v oboru Financí, IT, průmyslové oblasti atd.

Zjistěte si, jaká je kompletní nabídka pracovních pozic.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.