Vyberte možnost Stránka

Získejte s databází Albertina to nejdůležitější pro Vaše podnikání – nové zákazníky

Získejte s databází Albertina to nejdůležitější pro Vaše podnikání – nové zákazníky
Rate this post
!AdSense – before contentBez zákazníků nemůže přežít žádná obchodní společnost. Pokud aktuálně pociťujete nedostatek poptávky, či potřebujete Váš business posunout o úroveň výše, velmi dobře Vám poslouží data od Albertiny.

Databáze firem Albertina společnosti Bisnode obsahuje pravidelně aktualizované údaje o více než 2 700 000 společnostech registrovaných v České republice a všech obchodních firmách registrovaných na Slovensku.

 

Před obchodní schůzkou získáte cenné informace

Údaji zde přitom nejsou myšleny pouze kontakty, ale také informace o oboru podnikání, ekonomickém stavu firmy (včetně údajů z posledních účetních závěrek a informací o probíhajícím insolvenčním řízení). Dále se také dozvíte, jestli potenciální obchodní partner je či není spolehlivým plátcem DPH (vyhnete se tak riziku, že za Vaše odběratele budete odvádět DPH).

Databáze Albertina Vám tedy pomůže se získáním kontaktů na kvalitní obchodní partnery, přičemž si budete moci předem prověřit potenciál obchodu, konkurenci v daném odvětví (např. prodáváte vybavení do hotelů a vidíte, že v daném městě je 10 dalších hotelů, přičemž Váš potenciální obchodní partner má nejvyšší obrat, nejvyšší počet zaměstnanců a je v nejlepší ekonomické kondici).

Koupit si můžete kompletní či oborovou databázi

Koupit si můžete buď kompletní databázi firem registrovaných v České republice s aktualizací kontaktů na měsíční bázi (cena této databáze činí 46 800 Kč bez DPH) či čtvrtletní bázi (cena této databáze činí 32 400 Kč bez DPH).)

Případně si můžete koupit některou z oborově zaměřených databází, ve které najdete podniky pouze z těchto odvětví:

 • cestovní ruch a pohostinství
 • doprava
 • lékaři a lékárny
 • manažeři velkých firem ČR
 • mateřské školy, ZŠ, SŠ
 • obce
 • prodejci chovatelských potřeb
 • prodejci výpočetní techniky
 • realitní kanceláře
 • reklamní agentury a tiskárny
 • stavebnictví
 • účetnictví a daňové poradenství
 • zemědělství

Pozn. k dispozici jsou Vám také analýzy jednotlivých odvětví věnující se detailnímu zhodnocení situace v jednotlivých oborech.

 

Albertina šetří čas i peníze

Při koupi celé databáze získáváte údaje o 1 společnosti za cenu nižší než 0,017 Kč. Pokud si spočítáte, jaké jsou náklady na Váš čas, který byste strávili shromažďováním těchto údajů jinou cestou, téměř jistě dojdete k závěru, že koupě databáze dává finanční smysl (a to možná i v případě, že by se sběrem dat měla zabývat Vaše asistentka), přičemž „ručním“ sběrem dat získáváte pouze kontaktní údaje a ne detailní informace o ekonomickém stavu, obratu, počtu zaměstnanců apod.

Navštivte tedy ještě dnes stránky databáze Albertina a vyberte si databázi, která Vám dá nejvyšší potenciál nových obchodů za přijatelnou cenu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.