Vyberte možnost Stránka

CRM Raynet zvýší úspěšnost Vašeho podnikání

CRM Raynet zvýší úspěšnost Vašeho podnikání
Rate this post
!AdSense – before contentSoftware od společnosti Raynet je osvědčeným řešením řízení vztahů se zákazníky, které používají podnikatelé na 5 kontinentech. Na níže uvedených řádcích Vám naznačíme, jak CRM Raynet může pomoci Vašemu podnikání…

CRM Raynet pomáhá podnikatelům ve všech fázích cyklu spolupráce s klienty, tj.usnadňuje konverzi poptávajícího v klienta prostřednictvím:

  • přehledného vedení dokumentů (systém snižuje podnikatelům čas trávený administrativou)
  • plánování aktivit (Vaši kolegové a sub-dodavatelé budou vždy vědět, do jakého data mají odevzdat podklady k objednávce)
  • definování procesu komunikace s potenciálními zákazníky (potenciální klient bude mít kompletní informace a Vy naopak vždy získáte veškeré informace k tomu, abyste byli schopno vytvořit ucelenou nabídku).

CRM Raynet Vám tedy pomůže se zvýšením úspěšnosti v obchodě a zapracováním nových obchodních zástupců.

Dále Vám CRM Raynet samozřejmě pomůže s udržením vztahu se zákazníkem po dodání zboží a zvýší tak pravděpodobnost up-sellu či cross-sellu zákazníka. Pro tuto fázi životního cyklu zákazníka má CRM Raynet připravenu:

  • evidenci dokumentů (např. pro případ reklamací)
  • plánovače (např. naplánování servisní prohlídky zařízení)
  • funkci pro vyhodnocení úspěšnosti obchodu (jednotlivých zdrojů, obchodníků, včetně vyhodnocení ziskovosti zakázek)

 

Příklad evidence zakázky v CRM Raynet

raynet

Velmi důležitá je rovněž pomoc CRM Raynet v době „po prodeji“, kdy si prostřednictvím plánovače můžete zaznamenat vhodnou dobu pro opětovné kontaktování zákazníka, např. k příležitosti:

  • konce záruční lhůty
  • konce vázací lhůty (např. u stavebního spoření)
  • blížícího se předpokládaného konce životnosti produktu (např. u operativního leasingu uplynutí doby, na kterou byla smlouva uzavřena)

Touto cestou Vám CRM Raynet pomůže se zvýšením prodejů stávajícím zákazníkům, u nichž jsou prokazatelně nižší náklady na uzavření obchodu, než u nových klientů.

Neváhejte a registrujte si ještě dnes bezplatnou 30 denní zkušební verzi CRM Raynet a zjistěte, jaké konkrétní výhody přinese CRM Raynet Vašemu podnikání.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.