Vyberte možnost Stránka

Webové stránky, které vás naučí něco nového – Podívejte se na ně!

Webové stránky, které vás naučí něco nového – Podívejte se na ně!
Rate this post
!AdSense – before contentStal se pro vás internet rutinní záležitostí, kdy každý den surfujete po stejných stránkách, přečtete si nějaký ten bulvární plátek, přes facebook zjistíte, co nového u vašich přátel a nakonec odpovíte na několik e-mailů? Dnes to udělejte jinak! Podívejte se na nové weby, jenž vás naučí něco nového!

I když už dávno nechodíte do školy, je třeba se stále rozvíjet a jít kupředu. To platí i pro práci na počítači. Nechcete-li, aby vaše děti kroutili očima, že neumíte to a ono, začněte s tím již nyní.

Informační a učební materiály jsou dostupné online a zadarmo, tak toho využijte. Zjistěte důležité a nové informace, jenž vás dostanou zase dále.

Začněte trávit svůj volný čas efektivněji, vyplatí se to!

Obsah článku

Weby, které vás naučí něco nového

Naučný web Duolindo

Jde o stránku, na které se můžete naučit cizí jazyk zcela zdarma! Vybrat si lze z několika jazyků, mezi kterými nechybí angličtina, němčina, italština atd. Neváhetjte posunout své jazykové znalosti dále, klikněte na Duolingo.

Být kytaristou lze v každém věku!

Na koncertech obdivně sledujete namísto zpěváka kytaristy? I když už nepatříte do školních lavic, s učením hry na hudební nástroj není nikdy pozdě. Web Justin Guitar vás naučí hrát na kytaru zcela zdarma. Projděte přes 800 lekcí s videi a názornými návody. Máte-li doma kytaru, ale jste bez učitele, přijde vám tato internetová stránka vhod.

Čtěte také: Barytonové kytary – pro ty kdo hledají originalitu v tvrdší muzice

Psaní webu

Zajímáte se o programování webů, ale dosud jste tento zájem ještě nerozvinul dál? Potom doporučujeme navštívit stránku Jak psát web, jenž je plná užitečných rad, návodů a postupů zejména pro úplné začátečníky. Naučte se tvořit weby, označit barvy v daných jazycích nebo optimalizovat pro vyhledávače.

Cesta pro vlastní podnikání

Chcete odejít ze zaměstnání a rozjet svůj vlastní byznys? Vyzkoušejte online kurz administrativy pro manažery nebo ty, jenž chtějí pracovat sami na sebe na My own business.

Jednoduché recepty pro muže

V ledničce máte jen několik potravin a nevíte, jak je spojit v jedno báječné jídlo? Web recipepuppy.com vás naučí, jak z několika málo surovin uvařit. Stačí zadat názvy potravin, které máte doma a vyjede vám seznam receptů, které lze z daných surovin uvařit.

Čtěte naší rubriku Jídlo a pití, která je plná jednoduchých receptů!

Učení hrou

Potřebuje vaše dítě pomoct s matematikou či angličtinou, ale vy si s tím nevíte rady nebo prostě nemáte čas? Na pomoc přichází interaktivní web Interactive sites, kde jsou základy matematických úkonů a jazykové materiály učeny zábavným způsobem.

Znáte nějaké jiné naučné weby? Podělte se o ně!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.