Vyberte možnost Stránka

Sportovně zaměřená kolekce značky Bogner – Něco pro moderní muže

Sportovně zaměřená kolekce značky Bogner – Něco pro moderní muže
Rate this post
!AdSense – before contentKolekce Bogner man jaro/léto 2016 je protentokrát inspirovaná jihem Francie, který se v jednotlivých modelech oblečení prolíná se sportovních “duchem“.

Trendy kousky jsou šité z lehkých tkanin a měkkých podšívek. Použité byly materiály jako je bavlna, nappa kůže, plátno, hedvábí i len. 

Celá kolekce se zaměřuje na nejvyšší kvalitu a podpoření mužské siluety. Klíčovými barvami je modrá v různých odstínech od námořnické až po azurově modrou.

bogner-02

Lehká jarní bunda je oblečení do pohody i nepohody. Foto: Bogner

bogner-03

Modrá chlapům přirozeně sluší, vybavte si šatník modrou prošívanou bundou i dobře padnoucími džínyFoto: Bogner

bogner-04

Jste tmavý typ? Béžová je stejně dobrý nápad jako modrá klasika. Rozumí si obvzlášť dobře s bílým basic trikem. Foto: Bogner

bogner-05

Drsnější outfit v podobě kožené bundy a šedých kalhot přiláká pozornost žen! Foto: Bogner

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.