Vyberte možnost Stránka

Dlouhý společný život s vaším automiláčkem? Autoplachta prodlouží autu životnost a zabrání korozi

Dlouhý společný život s vaším automiláčkem? Autoplachta prodlouží autu životnost a zabrání korozi
Rate this post
!AdSense – before contentNemáte garáž, a tak parkujete venku? I přes to může být vaše auto v tak bezvadném stavu jako to garážované!

Možná vás také vylekal ten první sníh a mrazík, kvůli kterému jste se nevyhnuli každoročnímu návalu v servisech, kde dělají výměnu pneumatik. Ovšem výměnou pneumatik by vaše příprava na nejchladnější část roku neměla končit!

Nezapomeňte si koupit vysoce kvalitní plachtu, která vám usnadní čistění auta od sněhu a na jaře minimalizuje výdaje za zkorodované části auta. 

Vybrat si můžete standardní velikost, nebo si nechat udělat plachtu dle svých potřeb a dopřát, tak jako sobě padnoucí oblek, i svému autu zimní “vohoz“ na míru.

Firma Peplachty.cz má v nabídce prémiové zakrývací plachty pro různé druhy použití.

Autoplachty pro ochranu vašeho vozu

Autoplachty pro ochranu vozidel jsou nutností každého, kdo parkuje venku. Vezmeme-li to hned od začátku roku, na jaře je to všudepřítomný pyl, v létě na vaší plechovou krásku kálí ptáci a praží slunce, na podzim je to hnijící listí a zima zase trápí automobil mrazem a sněhem.

Prostě taková plachta na auto se využije po celých 365 dní, její služba je 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. 

I z toho důvodu je třeba pořídit plachtu nejen tak ledajakou. Nekvalitní kousky nechte v regálech marketů pro jiné, vy si dopřejte to nejlepší, co trh nabízí. Jde o nabídku pevných, odolných a pružných plachet e-shopu Peplachty.cz

Sortiment tohoto prodejce je vyráběn z pevného nylonu, který je velmi lehký, pružný a současně i skladný. Pro vás to znamená snadné složení plachty, uschování do kufru auta, kde plachta počká na další použití. V případě potřeby ji přes auto jednoduše přehodíte, natáhnete přes gumu a máte jistotu, že nesklouzne, neodletí apod.

Plachta je nepromokavá a odolná, lehce se tedy popere s deštěm, sněhem, UV zářením… Vaše auto 100% ochrání před každou nepřízní počasí. Je připravená na prudké klimatické změny.

plachta

Autoplachta vydrží roky a tím tak dá nějaká ty léta navíc spokojeného provozu i automobilu. Foto plachty: E- shop Peplachty.cz

Taková plachta se hodí nejen na auto!

Kvalitní plachtu, která se vám neprotrhne už při prvním použití využijete nejen pro své čtyř či dvoukolového miláčka, bydlíte-li v domku zakrytí se vám bude hodit i na dřevo nebo stavební materiál.

Zkrátka návštěvu internetového obchodu Petra Štěpánika Peplachty.cz byste neměli dlouho odkládat. Kvalitní plachty a stínící sítě vydrží extrémní podmínky klimatické podmínky s teplotami od -50°C až 85°C, krupobitím, vichřicí, přímým sluncem, sněhem atd.

Nemáte cenu pořizovat levné řešení! Či snad vy máte chuť a čas kupovat každý měsíc novou plachtu? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.