Vyberte možnost Stránka

Povinné ručení – Vše, co potřebujete vědět!

Povinné ručení – Vše, co potřebujete vědět!
Rate this post
!AdSense – before contentSjednat si výhodně takzvané povinné ručení už nemusí být jen bohapustým snem. V současné době je něco takového velice snadno možné, stačí jen mít doma připojení k internetu.

Navštivte web http://pojisteniprehledne.cz/ a hned budete vědět, na čem vlastně jste.

Snadno, nezávazně a opravdu rychle se dozvíte, jak na povinném ručení ušetřit – a nejde jen o několik stokorun, úspora může být mnohem vyšší, klidně i v řádu několika tisíc korun. Každý z nás si určitě položil v případě povinného ručení otázku, jestli neplatí zbytečně moc? A teď si to můžete snadno ověřit v praxi a uvidíte sami, jak že se vlastně věci mají.

 

Povinné ručení

Povinné ručení je totiž dáno ze zákona jako nutné pojištění, které potřebuje každý majitel motorového vozidla, které brázdí tuzemské komunikace. Nelze se mu vyhnout, tedy pokud chcete legálně jezdit v autě, a proto je třeba si jej při koupi nového vozidla okamžitě sjednat. Jak si ale vybrat, když existuje tolik pojišťoven a tolik různých a na první pohled opravdu zajímavých nabídek?

 

To nejvýhodnější?

Kalkulačka povinného ručení Vám nabídne spoustu informací o tom, která nabídka je zrovna pro Vás doslova jako „ušitá na míru“. Stačí jen do přehledných tabulek zadat výrobce Vašeho vozidla, jeho model, objem, výkon a rok výroby plus celkovou hmotnost. Cenu povinného ručení ale do jisté míry ovlivní i to, jestli jezdíte na benzín nebo diesel. Dále ještě uvedete pár základních údajů o sobě, jako je počet dosavadních pojistných událostí (typicky je toto číslo na nule), rok Vašeho narození a současně i doba, po kterou jste měli sjednané předchozí pojištění. Pak už na sebe necháte jen základní kontakt a my se už brzy ozveme!

Rychle, snadno a nezávazně se dozvědět něco, co byste jinak zjišťovali dvaceti telefonáty, to je zkrátka a dobře vlastně k nezaplacení, že?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.