Vyberte možnost Stránka

Pánské kožené aktovky nejen pro vrcholové manažery

Pánské kožené aktovky nejen pro vrcholové manažery
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž se řekne aktovka, každému se pravděpodobně vybaví businessman v obleku šitém na míru s luxusní koženou aktovkou dokonale ladící k celkovému outfitu. Ovšem pánské aktovky nejsou jen pro vrcholové manažery, jde o stylový doplněk, který pozvedne každého muže.

Možná si také svůj pracovní den bez aktovky nedokážete představit. Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak velký vliv na váš obchodní protějšek mají doplňky, jimiž se prezentujete? Ukážeme vám, jaké modely by vám neměly uniknout.

Jaké jsou vhodné pro každodenní nošení a jaké pro výjimečné momenty vašeho businessu.

 

Praktické kožené aktovky pro každodenní nošení

Pokud vybíráte aktovku, kterou plánujete pro každodenní nošení, vybírejte z odolnějších úprav kůže. Vhodné jsou aktovky se saffiano úpravou nebo s krokodýlím vzorem. Tento typ úpravy kůže vám zajistí, že vaše aktovka bude stále vypadat skvěle a nebude na ní tolik vidět každodenní zátěž.

Na svého obchodního partnera tak uděláte dojem i ve dny, kdy spěcháte. Praktické jsou aktovky umožňující dobíjení vašeho mobilního telefonu či tabletu. Zatímco chvátáte na další jednání, váš mobilní telefon zůstane stále nabitý.

Aktovka umožňující dobíjení mobilního telefonu

Pánská aktovka ideální pro každodenní nošení.

panske-kozene-aktovky-aspinal

Pánská kožená aktovka Mount Street londýnské značky Aspinal of London je vhodná i pro nošení notebooku. Aktovka je vybavena nabíjecím modulem pro dobíjení jakéhokoli zařízení, které je možné dobíjet přes USB, např. mobilní telefon, tablet. Vyrobená je tradičním ručním způsobem z nejlepší italské telecí kůže se saffiano úpravou. Obsahuje polstrované oddělení pro notebook, tablet a mobilní kapsu a jedno oddělení pro dokumenty. Zapínání je na švýcarský zip. Aktovka je vybavena ramenním popruhem a je proto možné ji nosit také přes rameno.

Aktovka ANTORINI pro vrcholové manažery

panska-aktovka-pro-vrcholove-manazery

Vyžaduje-li vaše pracovní pozice nutnost reprezentovat na nejvyšší úrovni, pak doporučujeme kožené aktovky ANTORINI ruční italské výroby. Prestižní italská značka Markiaro, jejíž výrobky nosí nejuznávanější světové osobnosti a hlavy států, se spojila s luxusní značkou ANTORINI. Výsledkem je špičková manažerská aktovka nejvyšší kvality, vyrobená z nejlepších kůží. Vnitřní prostor je dělen na dvě velká oddělení (doplněno o přihrádky na mobilní telefon a psací nástroje), kapsu na zip po celé délce a dvě přední úzké kapsy na dokumenty v celé délce aktovky. Zadní strana aktovky obsahuje kapsu na zip v celé délce aktovky. Zapínání aktovky je na přezku s možností uzamčení klíčkem. Součástí balení je popruh pro možnost nošení přes rameno.

Manažerská řada Markiaro Top Executive byla oceněna cenou TOP QUALITY za výjimečnou kvalitu použitých materiálů a zpracování. Samozřejmostí jsou prestižní italské certifikáty osvědčující nejvyšší kvalitu materiálů a tradiční rukodělnou výrobu v Itálii. Chcete-li na svého obchodního partnera udělat trvající dojem, je tato aktovka ideální volbou.

Pánské aktovky zakoupíte v online butiku Arde Style Shop, Arde.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.