Vyberte možnost Stránka

Tak to tu balím – Naučte se cestovat se stylem

Tak to tu balím – Naučte se cestovat se stylem
Rate this post
!AdSense – before contentCestujete často a hodně? V rámci volného času i  svého povolání? Naučíme vás, jak cestovat z místa na místo s potřebným stylem, co se oblečení i zavazadel týká!

Unavení z vlaku, otrávení z auta nebo bojující s nevolností z letadla, za každé situace lze působit upraveně a stylově. 

Ten trik spočívá ve správném výběru outfitu, jeho doplňků a stejně i zavazadel, jedině tak se lze cítit pohodlně a mít vše potřebné vždy při ruce.

I když nejste žádná dámička, je vaším cílem působit odpočatě, elegantně a na úrovni, bez ohledu na to, kolik kilometrů máte za sebou a jak (ne)dobře snášíte cestování. Na vzhledu záleží v každém případě, zvlášť, když se máte sejít se zahraničními klienty nebo novými obchodními partnery.

Mužský styl má mnoho tváří a podob, ale evergreenem zůstane elegance a sebevědomé vystupování. 

Obsah článku

Styl tvoří doplňky

Pohodlný oblek, oblečení do (ne)pohody nebo ležérní basic triko a kraťasy. Ať se rozhodnete pro cokoliv z vašeho šatníku, vždy si dejte záležet na vhodných doplňcích. A nebavíme se tu jen o pásku (mimochodem víte, jak poznáte správně dlouhý pásek), slunečních brýlích či kravatě.

Na cestách je nejdůležitějším doplňkem zavazadlo

tak-balim-03

Razíte na obchodní cestu, za rodinnými přáteli nebo jedete konečně na vysněnou dovolenou? Váš outfit by tomu měl odpovídat. Foto: Pinterest

Jak vypadá elegance sbalená na cesty?

Každý chlap někdy nechá svůj bejvák neobydlený a vyrazí na pár dní pryč. Proto by měl mít každý chlap nějakou pěknou cestovní tašku, do níž se věci na víkend nebo služební cestu pohodlně vejdou. Napadla vás ta sportovní taška Nike, co nosíte na trénink? Zapomeňte na tuto i další podobné “hrůzy“. Zatímco v gymu jste za sladěného, na cestách byste působili za burana.

Co tedy dělat? Pořídit hezký, kvalitní weekend bag!

tak-balim-02
Každá pánská taška má svůj účel. Weekend bag nepatří do posilovny a stejně tak sportovní bágl není správnou volbou na služebku! Foto: Pinterest

Weekend bag – Pánská taška na cesty

Na víkendový relax, pracovní cestu nebo na těch pár dní mimo domov si vezměte společníka v podobě weekend bagu. Je to taška (nejlépe) z kůže, ale k dostání jsou i koženkové typy či tašky z pevného plátna. Takové zavazadlo má rozumné rozměry, a tak se hodí jako příruční zavazadlo do letadla.

Pokud se plácnete přes kapsu a pořídíte opravdu fajnový kousek, bude to celoživotní investice. Nadčasový design, kvalitní provedení vám poslouží na každé cestě. 

weekend-bag

Weekend bag vám zpříjemní cestování a dodá společenský status. Třeba vám díky té správné tašce zaklepe na dveře hotelového pokoje hezká zlatokopka. Foto: Pinterest

Chladné počasí na cestách? Tyhle pánské outfity jsou na přelom zimy a jara ideální!

cestuj-4
cestuj-1 cestuj-2

Potřebujete pánskou tašku na běžný den? Pořiďte si messenger bag

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.