Vyberte možnost Stránka

Láká vás přítelkyně na jógu? Chytrý chlap jde!

Láká vás přítelkyně na jógu? Chytrý chlap jde!
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž žena láká svého chlapa na jógu, pravděpodobně nepochodí! Muži ovšem neví, co se na takovém cvičení jógy děje!

Je to tam samá sexy poloha, při které se vystrkuje zadek jako by se nechumelilo. Pánové, stačila mi jedna návštěva hodiny jógy a je to ráj, do kterého se rád vracím každou středu!

Malá ukázka toho, o co přicházíte, když odmítáte chodit na jógu!

tumblr_mvjnxjz1rI1sot984o1_500
jogaa
jen_selters_bum_is_even_hotter_in_gifs_16 giphy giphy (1)

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.